Покров

Ми віруємо в Триєдиного Бога і світу Творця. Що Його ласка у світ цей прийшла. Його ласкою світ цей існує і ми. І так маємо Бога сприймати завжди.

Свого часу Бог світ весь довірив людині. Це поручення триває від тоді по нині. Він в Його світі нам велів панувати. І це означало, щоб достаток в нім мати.

Від того часу Бог не змінився. Нам лишень світ цей перемінився. Від коли ми Бога в житті забуваєм, відтоді ми на цей світ нарікаєм.

Ми тепер в Бога шукаєм Покрову. Він, щоб вказав нам безпечну дорогу. Щоби мир і достаток ми у світі знайшли. І Богові вдячні були завжди.

Бог хоче знати, що ми пам’ятаєм. Що молимось за світ весь і Бога бажаєм. Ми з Богом хочемо цей світ пізнавати, і Божий Покров в житті розвивати.

Боже, молитвою нашою хай прагнення стане. Воно від життя, воно Тобі знане. Ще перед тим Ти нас наверни, щоб Твій Покров ми святили завжди.

Покровом Богородиця нам Твоїм заясніла. Прийняти Вона від Тебе зуміла. Божий Покров нам доступнішим став, щоб, хто Його просить, Покров цей прийняв. +

Зображення