Як заощаджувати гроші та дбати про природу у воєнний час: поради екоактивістів

Екоактивісти підготували корисні поради, які допоможуть дбати про довкілля та заощаджувати кошти. Серед іншого, вони радять максимально використовувати денне світло, щоб бути енергоефективними у побуті, повідомляє “Еко-Сервіс” у Facebook.

Для більшої енергоефективності також варто використовувати енергозберігаючі лампи та вмикати світло лише в тих кімнатах, де це необхідно. Також варто користуватися екологічним транспортом, зокрема велосипедом, або ходити пішки. Це дозволить заощадити на пальному та обслуговуванні авто.

“Відмовтесь від поліетиленових пакетів – використовуйте багаторазові торбинки! Це не тільки зменшить кількість споживаного вами поліетилену, а й допоможе зекономити”, – закликає “Еко-Сервіс”. Також в матеріалі зазначили, що лише 9% всіх пластикових відходів, які були коли-небудь вироблені, були перероблені. Тому краще відмовитися від одноразових пляшок та посуду.

Зекономити воду можна, якщо надавати перевагу душу замість ванни та вимикати воду поки чистите зуби.

“Купуйте та викидайте менше – утримайтесь від імпульсивних покупок та віддайте/продайте речі, якими не користуєтесь”, – йдеться в матеріалі.

Окрім того, екоактивісти закликають сортувати та віддавати відходи на переробку, адже за використані скло, папір, пластик та метал можна отримати кошти.

Джерело: Екополітика