Ватикан стане електромобільним містом

Ватикан збирається електрифікувати весь свій автопарк. Однак коли це відбудеться і на які саме електромобілі замінять паливні автівки поки не відомо.

Голова Відділу лабораторій і устаткування Губернаторства Держави-Міста Роберто Міньюччі зазначив, що Ватикан стане ідеальним місцем для електромобілів. Щорічний пробіг автівок, які зараз входять в автопарк та обслуговують потреби Папи Римського, складає близько 6 000 кілометрів. А сам Ватикан займає площу всього 44 гектари, пише Autogeek.

В місті-державі планують значно розширити зарядну інфраструктуру таким чином, щоб вона покривала і території, що знаходяться за межами Ватикану, але належать йому. До них Міньюччі відніс базиліку Санта-Марія-Маджоре, Собор Святого Іоанна Латеранського, Собор Святого Павла.

Чиновник поки не уточнив, електромобілі яких саме брендів отримає Ватикан.

“Незабаром ми почнемо співпрацювати з виробниками автомобілів, які можуть надати електромобілі для оцінки”, – сказав Міньюччі.

Папа Римський Франциск відомий своїм ставленням до проблем екології. Саме тому понтифік пересів на автомобіль на паливних елементах Toyota Mirai.