Паломництво дружнє до довкілля

Проща до Святого Хітону, яка проходитиме в найстарішому місті Німеччини Трір з 13 квітня по 13 травня 2012 року, стане чудовим свідченням піклування Церкви про створений Богом світ. Прочани протягом паломництва матимуть можливість молитись перед однією з найвизначніший реліквій Католицької Церкви – Хітоном Ісуса Христа, про який згадує улюблений учень Спасителя (Ів 19, 23-24).

Сьогодні, в час екологічної кризи глобального масштабу, Церква намагається бути не лише надійним дороговказом для збереження сотвореного Богом світу (поширюючи екологічне вчення), але й давати належне свідчення власним прикладом, зокрема у випадках таких масових заходів як паломництво.

Організатори прощі до Святого хітону закликають паломників прибути на Прощу у дружній для довкілля спосіб, у випадку тривалого перебування в Трірі користуватися велосипедом (який також можна буде позичити на спеціальних велостоянках) чи громадським транспортом, уникати зайвого сміття і намагатись, щоб їхнє паломництво було максимально дружнім до Божого створіння – природи.

Активним учасником паломництва від УГКЦ виступить багаторічний партнер діоцезії Трір, Івано-Франківська Архиєпархія УГКЦ, на чолі з архієпископом і митрополитом Володимиром (Війтишином).

Детальніше про екологічний вимір паломництва до Святого Хітону можна дізнатися на офіційному сайті прощі.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології