Натуральні стрітенські свічки своїми руками

Протягом останнього тижня вихованці катехитичної школи ім. митрополита А. Шептицького «Дослідники віри», парафії Успіння Пресвятої Богородиці в с. Крилос інтенсивно готувалися до празника Стрітення Господнього.

З благословення пароха о. Ярослава Жолоба дітлахи під проводом референта Бюро УГКЦ з питань екології та директора школи о. Михайла Дзуля власноруч виготовили понад 350 свічок з натуральної вощини. Наступним кроком було прикрашування екосвічечок зеленню та підручними матеріалами. Попередньо для вихованців школи було проведено майтер-клас по виготовленню декору, на якому місцева майстриня Оля Мацірута поділилася досвідом та детально розповіла і навчила як правильно виготовляти прикраси з максимально натуральних матеріалів. Декілька вечорів діти збиралися і прикрашали свічечки під пильним наглядом і контролем місцевих УМХівців, щоб кожна крилоська сім’я мала змогу освятити свічечку, в яку влито тепло і любов щирих дитячих сердець.

Ця акція на парафії проводиться вже вдруге з метою прищеплення парафіянам культури відмови від свічок, виготовлених з нафтопродуктів, і заохочення до освячення стрітенських свічок з природних матеріалів.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології