Внесок Церкви для екологічної освіти та збереження створіння

Інформаційний центр Комісії з екології Мукачівської греко-католицької єпархії і Комісії з екології і мігрантів Конференції римсько-католицьких єпископів України за сприяння Бюро УГКЦ з питань екології організували низку освітньо-виховних заходів екологічного спрямування, які відбулися 30 березня в місті Ужгороді. Зокрема, професор Івано-Франківської теологічної академії Володимир Шеремета, голова Бюро Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ з питань екології, прочитав лекції на тему "Екологічна освіта як спільне завдання Церкви та держави: сучасний стан та перспективи співпраці» для слухачів кафедри екології та охорони навколишнього природного середовища ДВНЗ Ужгородського національного університету.

Опісля відбулися лекції для студентів-семінаристів Ужгородської греко-католицької богословської академії імені Блаженного Теодора Ромжі на тему: «Екологічний імператив у соціальному вченні Церкви» та «Відповідальність за створіння в життєдіяльності Церкви». Слухачі ознайомились із основними елементами екологічного вчення Церкви, а також дізналися про екологічні складові життя Церкви у таких ключових вимірах як катехизація, сакраментально-літургійне життя та дияконально-харитативна діяльність.

Також була проведена презентація сайту Бюро УГКЦ з питань екології під назвою “Відповідальність за створіння”, на сторінках якого кожен може дізнатися, що відповідальне ставлення до природного довкілля – це обов’язок, який безпосередньо випливає з віри в Бога Творця та Спасителя і є суттєвим компонентом християнського буття та повсякденної поведінки. Кожна небайдужа до стану природного довкілля людина зможе знайти тут корисні поради щодо того, як більш раціонально та ефективно використовувати Богом даровані природні ресурси і завдавати менше шкоди всьому створінню.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології