Меню

Як стати екосвідомими?

3 листопада 2017 року в завідувача кафедри екології Києво-Могилянської Академії Віктора Карамушки відбулася зустріч із референтом з питань екології Київської архієпархії о. Романом Романовичем, яка була присвячення продовженню реалізації планів міжнародної конференції на тему "Громадське суспільство і релігійні організації за спільне збереження Творіння у східній Європі", що проходила на початку жовтня цього року в Мукачівській єпархії УГКЦ.

Також серед учасників цієї зустрічі був викладач кафедри екології та засновник і голова ЕкоПраво-Київ Васильківський Борис. Предметом зустрічі було обговорення спільних трьох проектів на території Київської архієпархії, де партнерами виступили як Києво-Могилянська Академія, так і ЕкоПраво-Київ.

Ця зустріч була плідною і дала можливість спільними зусиллями зробити три проекти, які мають бути реалізовані протягом двох наступних років. На завершення екореферент подякував учасникам за цікаві ідеї та можливість спільно реалізовувати проекти, які зроблять людей екосвідомими, а також подбати про чистоту довкілля.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології