Меню

Календар 2018

Login Form

Увійти

Лічильник

За підтримки

Реновабіс

Як засвідчити свою любов до Бога?

29 листопада 2017 р.Б. відбулися екологічні місії в Залізничному протопресвітераті Львівської архієпархії, які розпочалися з екоуроку в загальноосвітній  середній  школі № 77 м. Львова.

Отця-еколога Миколу Пришляка, референта Бюро УГКЦ з питань екології, радо зустріла директор школи Зоряна Миколаївна. На екоуроці місіонер розповів про реальний стан довкілля та наголосив, що саме людина є причиною руйнування спільного дому – Землі, яку дарував нам Творець. І, що саме молоді люди, котрі в недовгому часі стануть господарями своїх приватних домівок, оберуть різні професії тощо, мають обов’язок піклуватися про Богом створений світ.  Кожен з них, в майбутньому, в обраній сфері діяльності повинен діяти так, щоб цей дім був чистим, охайним і збереженим для прийдешніх поколінь.

Читайте також: Як стати добрими дітьми нашого Бога Творця?

Наступним місцем, куди завітав священик, була державна адміністрація Залізничного району м. Львова. Екореферент мав змогу цікаво поспілкуватися з головою адміністрації пані Галиною, з котрою обговорили болючі екологічні питання даного району та домовилися, що в майбутньому о. Микола проведе еколекції для голів ОСББ.

Завершилися екомісії молитовно у храмі Положення Пояса Пресвятої Богородиці, де парохом є о. Іван Ковалець. Отець Микола звернув увагу вірних на те, що людина в цьому Богом створеному світі покликана його удосконалювати та берегти. Виконуючи такі прості речі, як економія електроенергії, збереження цінного Божого дару – води, удосконалення свого житла, людина може в такий спосіб свідчити, що любить Бога та Його створіння. Як приклад бережливого ставлення до довкілля, місіонер подарував даній парохії сім світлодіодних лампочок та започаткував екобібліотеку.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

Прокоментуйте: