Меню

У Полтаві пройшов екологічний ярмарок

4 лютого у Полтаві у Свято-Троїцькому храмі греко-католики з молодіжної спільноти «Українська молодь — Христові» та волонтери БФ «Карітас Полтава-Всесвіт» провели екологічний ярмарок кулінарної випічки пряників.

Слід зазначити, що у січні цього року відбувся майстер-клас з виготовлення різдвяних пряників, який відбувся з ініціативи Благодійного Фонду «Карітас Полтава-Всесвіт», а провела його кулінар-кондитер та парафіянка храму Пресвятої Тройці Тетяна Лисенко.

Заступник голови полтавської молодіжної спільноти Анастасія Процак розповідає, що однією з головних цілей благодійних ярмарків є соціальна складова:

«Ми кожного тижня разом з нашими сестрами-монахинями займаємося волонтерством з дітьми з Полтавського реабілітаційного центру, з дитячого притулку "Любисток". А це, звісно, потребує дуже часто необхідних матеріалів та технічних засобів, які потрібно купити, для реалізації нашої праці у Полтаві».

Такі благодійні ярмарки при Свято-Троїцькому храмі УГКЦ, які організовують волонтери БФ "Карітас Полтава-Всесвіт" та молоді УМХівці, відбуваються вже не вперше.

Заступник директора церковної благодійної інституції Ірина Верига розповідає, що полтавська церковна спільнота і далі планує організовувати благодійні ярмарки: «Кожна благодійна акція спрямована на реалізацію нашого соціального служіння для конкретних дітей нашого міста, зокрема для тих, яким наші священики надають душпастирську опіку. З іншого боку, ми намагаємося привернути увагу полтавців до соціальних проблем нашого міста».

Парафія Пресвятої Тройці та Благодійний фонд «Карітас Полтава-Всесвіт» висловлюють щиру подяку усім людям, які взяли участь у благодійному ярмарку.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології