Меню

Календар 2018

Login Form

Увійти

Лічильник

За підтримки

Реновабіс

Що я можу зробити, щоби не шкодити Божому створінню – природі?

Великопосна ініціатива «Екологічне навернення для порятунку створіння», яка в часі Великого посту з ініціативи Бюро УГКЦ з питань екології проводиться в усіх єпархіях та екзархатах УГКЦ в Україні, продовжує втілюватися також і в Черченському деканаті.

11 березня 2018 року Божого в селах Яглуш та Дички, адміністратор о. Олег Бойко та екореферент деканату о. Петро Чупак, спільно з своїми вірними намагалися дати відповідь на питання «Що я можу зробити, щоби не шкодити Божому створінню – природі?».

Молебнем до Бога Творця за екологічне навернення людства, за мир та спокій в Україні та за подолання екологічної кризи у світі розпочався молитовний захід. По завершенні спільної молитви о. Петро закликав пам’ятати, що Бог створив Землю і все, що на ній для вжитку всіх людей, усіх поколінь, тому мусимо навчитись по-мудрому, з любов’ю управляти Божими дарами – природніми ресурсами.

Чудовою допомогою в пошуку відповідей на поставлені запитання стала ековаліза та мультимедійні презентації.

Громади разом із школою радо взяли участь в екоакції по збору макулатури, засвідчуючи цим конкретним вчинком віру в Бога.

На завершення екологічної ініціативи присутні помолились екологічну Хресну Дорогу.

Читайте також: Як пережити екологічне навернення в сучасному світі?

Інформаційної служби Бюро УГКЦ з питань екології

Прокоментуйте: