Меню

Календар 2018

Login Form

Увійти

Лічильник

За підтримки

Реновабіс

Презентація чергового видання Бюро УГКЦ з питань екології

15 травня 2018 року, з нагоди Міжнародного дня захисту клімату, Бюро УГКЦ з питань екології презентувало вихід у світ другої екологічної казки «Блакитний скарб». Сама ідея написання, публікування та поширення такого типу видань пов’язана з наміром церковної природоохоронної інституції всесторонньо охопити екологічною просвітницькою діяльністю усі вікові категорії населення української держави. Ще з раннього дитинства важливим є прищеплення екологічної культури та любові до Богом створеного світу і формування християнських цінностей та екологічних установок на майбутнє.

Розпочиналися презентації вступним словом референта Бюро УГКЦ з питань екології в Івано-Франківській архієпархії о. Михайла Дзуля, котрий коротко представив суть природозахисної діяльності Церкви та, в доступний для дітей спосіб, доніс правду про те, що слід спільними зусиллями дбати про наш Спільний дім – Землю та її дари, в тому числі й воду.

Далі до вихованців і вихователів Загвіздянського дитячого садочка та учнів і вчителів молодших класів місцевої школи зверталася авторка «Блакитного скарбу» п. Ірина Дзуль, котра коротко розповіла діткам про книжечку, в якій йдеться про дівчинку, яка не цінувала води. Але завдяки пригодам, які трапилися з нею уві сні, дівчинка зрозуміла, що без води дуже важко, що добра вода для багатьох людей є недоступною, що її потрібно берегти і цінувати, а також те, що вода є справжнім «Блакитним скарбом».

Усі присутні мали змогу придбати презентовану екоказку та інші видання Екобюро, орієнтовані на дитячу аудиторію, і поставити цікаві запитання авторці казки та екореференту.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

Прокоментуйте: