Меню

Календар 2019

Login Form

Увійти

Лічильник

За підтримки

Реновабіс

У с. Митулин Львівської архієпархії посадили "Алею миру"

06 листопада 2018 р. Б., в Міжнародний день попередження руйнування навколишнього середовища від війни та військових конфліктів, підтримуючи безтермінову акцію "Посади дерево миру", яку започаткувало в 2016 р. Б. Бюро УГКЦ з питань екології спільно з міністерством екології, Львівська архієпархія також долучилася до спільної молитви та доброї справи.

Голова комісії з питань екології Львівської архієпархії УГКЦ о. Микола Пришляк разом з НПП "Північне Поділля" п. Мирославою Єргуньовою, о. Іваном Ільківим та парафіянами храму Покрови Пресвятої Богородиці с. Митулин, Глинянського протопресвітерату, сільським головою п. Михайлом Чепілем спільно помолилися молебень до Пресвятої Богородиці за припинення війни, мир та спокій у нашій країні.

По закінченню молитви о. Микола звернувся до присутніх: "Сьогодні ми маємо можливість свідчити нашу любов та патріотизм до держави, не перебуваючи на лінії фронту, а тут, вдома, через шанобливе ставлення до всього, що дарує нам Господь".

Опісля, взялися до доброї справи – висадження "Алеї миру" на подвір'ї храму.

Участь у висадженні ялин, самшиту та ялівцю, саджанці яких надав НПП "Північне Поділля", брали всі присутні на молитві, від найстарших до найменших парафіян. Слід зауважити, що на молитві та під час висадження дерев було дуже багато людей, що свідчить про їхнє бажання миру та спокою у своїй країні, а також навчитися шанобливо ставитися до природного довкілля, як Божого створіння.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

Прокоментуйте: