Меню

Календар 2019

Login Form

Увійти

Лічильник

За підтримки

Реновабіс

У Полтаві студенти УАЛ та місцеві греко-католики організували майстер-клас з виготовлення екопряника

6 лютого у Полтавському осередку Української Академії Лідерства пройшов майстер-клас з виготовлення та оформлення різдвяного пряника.

Організатори заходу — студенти Української Академії Лідерства у м. Полтава та волонтери БФ «Всесвіт» та парафіяни Свято-Троїцького храму УГКЦ у м. Полтава.

Представниця Ліги греко-католицьких жінок у Полтаві Катерина Хайлова розповідає, що долучається до подібних кулінарних екоініціатив з великим натхненням:

«Дуже люблю кулінарну справу. Охоче долучаюся до різних ініціатив, які проходять за участі наших парафіян та, які спрямовані на благодійність»,— говорить парафіянка.

Уже в цю неділю, 10 лютого, греко-католики з Полтавської молодіжної організації "Українська молодь —Христові" планують провести благодійний ярмарок. Виручені кошти з різдвяних пряників передають на працю з дітьми-сиротами та дітьми з Полтавського центру реабілітації з органічним ураженням центральної нервової системи.

Заступник директора БФ «Всесвіт» Ірина Верига розповідає, що Полтавська церковна спільнота і далі планує організовувати благодійні ярмарки:

«Кожна благодійна справа, яку ми організовуємо силами нашої парафіяльної спільноти, спрямована на реалізацію нашої праці — соціального служіння для конкретних дітей нашого міста, зокрема для тих, яким наші священики надають душпастирську опіку», — ділиться пані Ірина.

Такі благодійні ярмарки при Свято-Троїцькому храмі УГКЦ проходять не вперше. Подібний захід уже відбувався у грудні минулого року.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології з посиланням на Прес-служба парафії Пресвятої Тройці

Прокоментуйте: