Меню

Церква, екологія та бізнес

10 та 17 вересня в курії Київської архієпархії УГКЦ відбулися цікаві зустрічі референта із питань екології о. Романа Романовича із двома випускниками фізичного факультету Національного Університету імені Шевченка. Ковальчук Сергій та Пеер Ігор уже давно закінчили університет і за їхніми плечами багато здобутків.

Наприклад п. Сергій реалізує проект під назвою REDOXfactor, який являє собою використання спеціальних стіків, що, контактуючи з питною водою, надають їй антиоксидантні властивості  (https://redoxfactor.com.ua/).

П. Ігор є співавтором великого проекту Sikorsky Challenge (https://www.sikorskychallenge.com/fest/). Це і Стартап Школа і Фестиваль проектів.

Вперше Фестиваль був проведений в 2012 році і одразу набув великої популярності серед студентів та підприємців. Адже цей фестиваль – це не тільки конкурси інноваційних проектів, а й цікаві виставки, майстер-класи, лекції та нетворкінг.

У Фестивалі беруть участь не тільки для того, щоб просунути свій винахід або стартап, тут можна поспілкуватися з іншими інноваційними підприємцями, познайомитися з інвесторами і бізнес-ангелами. Завдяки такому спілкуванню народжуються нові ідеї і популяризується філософія креативного підприємництва.

З кожним роком Фестиваль привертає до себе все більше уваги суспільства – програма стає більш насиченою, зростає кількість учасників і гостей.

Ця зустріч була покликана створити спільний проект, який покаже, що Церква, екологія та бізнес можуть разом співпрацювати і кожний в свою чергу виконувати своє головне завдання, для якого він покликаний. А разом ця співпраця творить хорошу платформу для навчання та заохочення людей з любов'ю та відчуттям справедливості ставитись до Богом сотвореного світу, в якому людина є його співтворцем.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології