Конкурс до дня Творця

День Творця

 

Меню

Оголошено результати фотоконкурсу «Різдвяне дерево крізь об’єктив віри» 2019-2020

Новий рік, Різдво, Йордан – ми з нетерпінням очікуємо цих свят. Це час змін, планів, традицій, час для родини, час для Бога. Проте багато-хто сприймає цей період завдяки певним символам, одним з яких, і мабуть найяскравішим, є ялинка. Чимало сімей мають навіть цілі традиції сімейного прикрашання зелених красунь. Для багатьох ялинка, запах хвої в домі асоціюється із самим святом.

Попри це дуже прикрим залишається той факт, що заради цих кількох днів чи тижнів святкової атмосфери, тисячі зелених красунь зрубують, а по закінченні святкового періоду викидаються на смітники.

Для того, щоб привернути увагу до масового і, дуже часто, незаконного вирубування ялинок, Бюро УГКЦ з питань екології вже традиційно провело фотоконкурс «Різдвяне дерево крізь об’єктив віри». Метою цього конкурсу є допомогти християнам правдивіше подивитись на Різдво як на свято радості, в якому бере участь ціле Боже створіння. Цей конкурс покликаний сприяти популяризації в українському суспільстві Різдвяних свят без шкоди для довкілля.

Щороку надходить все більше конкурсних робіт, які свідчать про позитивні зміни у ставленні до живої природи. Особливої похвали гідно те, що учасники конкурсу часто прикрашають свої ялинки дуже креативно та власноруч виготовленими іграшками.

Дуже хочеться, щоб ми вчилися відзначати наші свята і славити Творця без шкоди для створеного Богом світу!

Хай в дворі росте ялинка!
Ми прикрасимо їй віти
й будем хоровод водити.
В новорічну ніч сніжинки
щедро сядуть на ялинку.
І сказали хором діти, –
Край, ялинка буде жити!

Олександр Мачула

Бюро УГКЦ з питань екології вітає переможців конкурсу, якими стали:

1 місце – Світланка Рубльова «Різдвяні подаруночки для пташок і для білочки»

2 місце – Інна Чемериченко «Маленьке диво»

3 місце – А. Г Плитус – «Не рубай ялинку, бо ялинка плаче»

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології