Меню

Календар 2020

Login Form

Увійти

Лічильник

За підтримки

Реновабіс

Натуральні стрітенські свічки своїми руками

Протягом останнього тижня вихованці катехитичної школи ім. митрополита А. Шептицького «Дослідники віри», парафії Успіння Пресвятої Богородиці в с. Крилос інтенсивно готувалися до празника Стрітення Господнього.

З благословення пароха о. Ярослава Жолоба дітлахи під проводом референта Бюро УГКЦ з питань екології та директора школи о. Михайла Дзуля власноруч виготовили понад 350 свічок з натуральної вощини. Наступним кроком було прикрашування екосвічечок зеленню та підручними матеріалами. Попередньо для вихованців школи було проведено майтер-клас по виготовленню декору, на якому місцева майстриня Оля Мацірута поділилася досвідом та детально розповіла і навчила як правильно виготовляти прикраси з максимально натуральних матеріалів. Декілька вечорів діти збиралися і прикрашали свічечки під пильним наглядом і контролем місцевих УМХівців, щоб кожна крилоська сім’я мала змогу освятити свічечку, в яку влито тепло і любов щирих дитячих сердець.

Ця акція на парафії проводиться вже вдруге з метою прищеплення парафіянам культури відмови від свічок, виготовлених з нафтопродуктів, і заохочення до освячення стрітенських свічок з природних матеріалів.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології