Актуальна тема

Меню

Воїнів-захисників зігріє пічка з вторсировини

Волонтерська спільнота «Крилос Новітній» парафії Успіння Пресвятої Богородиці в рамках ації «Зігрій воїна-захисника» 6 вересня оголосила збір макулатури в с. Крилос з метою оплатити вартість як мінімум однієї печі-буржуйки для захисників, щоб таким чином, подбавши про довкілля, підтримати наших героїв.

Волонтери закликали парафіян приносити у визначені дні на майданчики для роздільного збору відходів старі російськомовні книги, закинуті на горищі, журнали, зошити, та інші види паперу.

Окрім того волонтерами було прийняте рішення, що усі кошти від зібраної на майданчиках вторсировини за останній місяць підуть на підтримку акції.

17 вересня, у Всесвітній день прибирання, крилошани активно зносили папір, скло і пластик до визначених місць та спільними зусиллями приготовляли вторсировину для вивозу.

Загалом зусиллями активних парафіян було зібрано 1093 кг макулатури, 700 кг скла та 97 кг ПЕТ, які були відправлені на вторинну переробку. Таким чином вдалося осягнути задекларовану мету, адже загальна сума збору (макулатура, скло та ПЕТ) становить 5531грн. і цих коштів достатньо для придбання металу на пічку.

Волонтери щиро вдячні кожному хто допомагає робити добрі справи а також, закликають односельчан ввести в своє життя звичку роздільного сортування, адже таким чином це не тільки рятує природу від сміття, але й допомагає нашим воїнам!

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології