Меню

Календар 2018

Login Form

Увійти

Лічильник

За підтримки

Реновабіс

Маємо обов’язок самі очиститися від екологічних гріхів

30 листопада 2017 р.Б. відбулися екологічні місії в Галицькому протопресвітераті Львівської архієпархії, деканом якого є митрофорний протоієрей Роман Кравчик.

Розпочалися місії з молитви в Архикатедральному Соборі Святого Юра (м. Львів, пл. Св. Юра, 5). У співслужінні з ієреєм Ростилавом Бубняком, референт з питань Бюро УГКЦ з питань екології о. Микола Пришляк мав можливість звернутися до присутніх з духовним екологічним словом. Місіонер наголосив: «Перш ніж апелювати до тих, хто найбільше забруднює навколишнє середовище, ми, як практикуючі християни, маємо обов’язок самі очиститися від екологічних гріхів». Крім того, для Архикатедрального Собору Святого Юра було подаровано сім світлодіодних лампочок та започатковано екологічну бібліотеку.

Читайте також: Як засвідчити свою любов до Бога?

Наступним місцем, куди завітав священик стала Львівська академічна гімназія при національному університеті «Львівська Політехніка», де о. Микола мав можливість представити екологічне вчення Католицької Церкви учням 9-го класу.  Місіонер намагався посіяти екологічні зерна, які, має надію, проростуть добрими вчинками у всіх сферах діяльності тих, котрі мали можливість чути отця-еколога.

Також референт навідався до Галицької районної адміністрації м. Львова, щоб поспілкуватися з її головою – паном Андрієм. Під час зустрічі о. Микола мав можливість представити діяльність екологічної церковної структури та висловив сподівання на майбутню співпрацю у збереженні природного довкілля – Божого створіння.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

Прокоментуйте: