Меню

Календар 2018

Login Form

Увійти

Лічильник

За підтримки

Реновабіс

Український форум з відновлюваної енергетики 2017

30 листопада 2017 року референт з питань екології Київської архієпархії о. Роман Романович взяв участь в Українському форумі з відновлюваної енергетики 2017! 

Відкрив форум Геннадій Зубко, Віце-прем’єр-міністр України, Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Порядок денний був поділений на три частини:

  • Панельна дискусія I. Сонячна енергетика України
  • Панельна дискусія II. Вітроенергетика України
  • Панельна дискусія III. Біо- та гідроенергетика України

Серед учасників були представники іноземних та вітчизняних компаній, які цікавляться відновлювальною енергетикою, політики та представники банків, які допомагають реалізовувати проекти з відновлювальної  енергетики.

Читайте також: Як стати екосвідомими?

На цьому форумі екореферент мав можливість почути багато цікавий ідей, якими ділились керівники та представники інвестиційних компаній по впровадженню технологій по відновлюваній енергетиці, а також безпосередньо спілкувався із генеральним директором "Rentechno" Євгеном Ладничем та його партнером Федів Іваном, які працюють у сфері сонячної енергетики та є одні із засновників Асоціації  Сонячної Енергетики України («АСЕУ»), яку було нещодавно створено. 

Також о. Роман поспілкувався із Баранником Євгеном, Головою Українського комітету захисту від блискавки, у ході розмови домовились про співпрацю, а п. Євген погодився провести певні тренінги на екозаходах за участі екологічного Бюро щодо того, як поводити себе і, які дії можуть зберегти життя від розряду блискавки.

Цікавою також видалася розмова із Андрієм та Романом Зінченками, яких Стенфордський університет обрав переможцями Bright Award 2017 року. У 2009-му році Андрій та Роман Зінченки заснували проект Greencubator.  Greencubator – це мережа енергетичних інновацій і спільнота людей, зацікавлених у розвитку енергетичної демократії.

Щорічною премією Bright Award вшановують людей, які зробили значний внесок у глобальне збереження довкілля. Брати Зінченки отримають премію у 100 тисяч доларів і виступили  із лекцією в Стенфордському університеті у листопаді.  Власне із Андрієм о.Роман обговорював майбутні проекти, які планує реалізовувати спільно із Києво-Могилянською Академією та Еко-Право Київ. Усім учасника діалогу референт представив діяльність Бюро та зробив подарунки у вигляді друкованих матеріалів екологічного Бюро.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології 

Прокоментуйте: