Меню

Календар 2020

Login Form

Увійти

Лічильник

За підтримки

Реновабіс

Екобюро УГКЦ на 26BookForum відшукало екологічно причетних

У Львові відбувся головний культурний фестиваль країни – 26 BookForum. З 18 по 22 вересня, у понад 30 локаціях міста, автори, перекладачі, ілюстратори, видавці, книгорозповсюджувачі, бібліотекарі комунікували, ділилися досвідом, презентували власні проекти, відшукували натхнення для подальшої праці на видавничій ниві.

Бюро УГКЦ з питань екології уже в четверте взяло участь у книжковому ярмарку. Між сотень нових книжок від усіх учасників було представлено й нові видання Екобюро: енцикліка Laodato Si, казки для дітей на екологічну тематику, гра «ЕкоМарафон звірят». Відвідувачі книжкового ярмарку мали змогу ознайомитися з усіма ековиданнями та дізнатися про діяльність Бюро УГКЦ з питань екології.

Крім участі в ярмарку, Бюро провело заходи – презентації нових видань. Родзинкою цьогорічного BookForum стала презентація українського перекладу енцикліки LAUDATO SI Святішого Отця Франциска про турботу за наш спільний дім. Видання презентував керівник Бюро УГКЦ з питань екології д-р Володимир Шеремета за участі представників Церкви, державних природоохоронних органів, громадських організацій та ЗМІ. Для малечі відбулася театралізована презентація екоказки «Врятований ліс», автором якої є отець Олег Кобель. Ці дві значущі, для небайдужих до світу природи, події були зазначені на мапі Львівського літературного метро. Кожен причетний до дбання про довкілля міг легко і швидко відшукати локацію, на якій відбувалася презентація книги.

Відбулися багато приємних і довгоочікуваних зустрічей з давніми партнерами Екобюро УГКЦ у творенні добрих справ для спільного блага людства та оточуючого світу – природи. Нові знайомства дають сподівання на охоплення ширшого кола зацікавлених у вирішенні екологічних проблем через просвіту старшого покоління та освіту підростаючого. Ця найважливіша книжкова та літературна подія країни - 26BookForum, відшукала й поєднала усіх причетних до «плекання мережі життя» у нашому спільному домі – Земля.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

Прокоментуйте: