Меню

Календар 2018

Login Form

Увійти

Лічильник

За підтримки

Реновабіс

Блискітки та конфетті — небезпечний пластик, який ми їмо

Конфетті та блискітки — незамінні атрибути свят. Але за яскравим виглядом вони таять велику небезпеку — забруднення ґрунту і океану сміттям, яке складно відфільтрувати і яке неминуче потрапить у нашу їжу. Чому блискітки, як і мікрокульки, небезпечні, і чим їх замінити, ви дізнаєтеся з цієї статті.

Під час свят блискітки всюди — на прикрасах, декорі та вітальних листівках. Конфетті з блискітками підкидають у повітря під час урочистостей і щоб зробити незабутні фотографії.

Детальніше...

​Чому напої у пластикових пляшках містять небезпечні частинки

Чи помічали ви, що їжа або напої з пластикової упаковки не такі смачні, як зі скляної тари? І цьому є пояснення: пластик не тільки забруднює навколишнє середовище, але й змінює смак і якість нашої їжі.

Багато, хто піклується про своє здоров'я і чистоту навколишнього середовища, вже давно відмовилися від використання пластика, віддавши перевагу простішій і безпечнішій альтернативі — склу. Скло — це інертний матеріал, безпечний для здоров'я і який може бути перероблений багато разів. Виробництво скла є більш екологічним, ніж пластика. Скло — це сода, пісок і склобій. А що таке пластик? Це складна суміш перероблених нафтопродуктів. Наприклад, для PET-пляшок використовують пластифікатор дибутилфталат.

Детальніше...

Як місце проживання формує вашу програму здоров'я

altВибір місця для життя: чи то гучне місто, зелене передмістя або гориста місцевість із чистим повітрям, — набагато більше впливає на наше здоров'я, ніж ми звикли вважати. Саме воно визначає спосіб життя й те, наскільки людина буде фізично активною. Зрозуміло, клімат та екологічні показники місцевості також напряму впливають на наше самопочуття. Гарвардська школа суспільної охорони здоров'я опублікувала результати дослідження професора Франсіна Ладена, в яких вказується, як впливає те чи інше місце проживання людини на її самопочуття.

Життя в місті

Як показали дослідження професора Франсіна Ладена, життя у великому місті має як «мінуси», так і «плюси». Жителі міст більшою мірою схильні до таких захворювань, як алергія, астма і синдром сухого ока. 39% городян скаржаться на частий стрес, безсоння, часте погіршення самопочуття та перепади настрою, а у 21% — спостерігаються нервові розлади.

Детальніше...

5 найбільш небезпечних речовин у шампунях

Представники американського коледжу токсикології стверджують, що в засобах особистої гігієни містяться несприятливі для людського організму і здоров'я компоненти. Експерти виділили 5 найбільш шкідливих речовин.

Небезпечні речовини шампуню:

SLS – Лаурилсульфат натрію

Дуже популярно серед виробників кремів для гоління, шампунів, зубних паст та інших засобів. Досить швидко і легко проникає в шкіру і протягом декількох днів циркулює по організму. Пошкоджує стан волосся і шкіри, іноді розвиваються важкі запалення.

Детальніше...