Актуальна тема

Меню

Екологічна дияконія

Роберт Дауні-молодший створив фонд із порятунку екології

Зірка фільму "Залізна людина" Роберт Дауні-молодший заснував фонд FootPrint Coalition Ventures, який матиме на меті створити умови для вирішення найсерйозніших проблем в екології.

Фонд Роберта Дауні-молодшого особливий тим, що матиме щоквартальну абонентську плату за членство в розмірі 5000 доларів і мінімальну річну передплату, 24 канал.

55-річний актор розповів, що прагне прискорити розвиток новаторських технологій, які вирішать найсерйозніші екологічні проблеми в світі. Його компанія "з порятунку планети" була заснована ще у 2019 році і вже інвестувала у розробку бамбукового туалетного паперу та розведення черв'яків.

Детальніше...

Малайзія: приклад «зеленої» парафії в дусі «Laudato si'»

Особливий рік «Laudato si'», проголошений Папою Франциском, відзначається у всьому світі до 24 травня 2021 року. Парафія Божого Милосердя в Сунґай Ара, що в штаті Пінанґ (Малайзія), прагне стати «найзеленішою» в країні.

Храм Божого Милосердя в Сунґай Ара в штаті Пінанґ (Малайзія), з великою гордістю відзначає п'яту річницю енцикліки Папи Франциска Laudato si'. За два роки до публікації енцикліки 2015 року вірні цієї парафії почали приділяти особливу увагу турботі про створіння, пише VaticanNews.

Детальніше...

Засновник Amazon Безос пожертвував майже 800 мільйонів доларів на захист довкілля

Засновник Amazon, найбагатша людина світу Джефф Безос повідомив, що пожертвував 791 млн доларів 16 організаціям, які займаються збереженням довкілля, пише Економічна правда.

"Протягом останніх кількох місяців я навчався у групи неймовірно розумних людей, які доклали зусиль для боротьби зі зміною клімату та його наслідками для громад у всьому світі. Мене надихає те, що вони роблять, і радий допомогти їм масштабуватися.

Ці пожертви в розмірі 791 мільйон доларів – це лише початок мого зобов'язання у розмірі 10 мільярдів доларів на фінансування вчених, активістів, громадських організацій та інших. Ми всі можемо захистити майбутнє Землі через сміливі дії вже зараз", – заначив Безос.

Детальніше...

Не несіть пластикове сміття на кладовище!

Щороку до Дня спомину всіх померлих вірних Церква поновлює застереження, що штучним квітам і пластиковим вінкам не місце на цвинтарях, пише CREDO.

Купівля штучних квітів напередодні поминального дня для чималої кількості наших співгромадян є давньою звичкою чи навіть традицією, пише Інформаційна служба Комісії з питань екології Мукачівської греко-католицької єпархії. 1-го листопада на Закарпатті, як і в деяких інших регіонах України, наслідуючи західну традицію зберігати пам’ять про померлих, приносять на цвинтар різнокольоровий пластик у вигляді штучних квітів і вінків, переважно не задумуючись про те, що ця практика шкідлива і не має нічого спільного з душею померлого. Барвисті, яскраві, маленькі квіточки й величезні вінки — вибір пластикових прикрас, які заведено брати з собою на кладовище, здається нескінченним.

Детальніше...

Google заявила, що її вуглецевий слід дорівнює нулю

Корпорація Google заявила, що повністю ліквідувала свій вуглецевий слід, інвестуючи в «високоякісну компенсацію викидів вуглецю».

Компанія також зазначила, що стала вуглецево-нейтральною в 2007 році і тепер змогла компенсувати увесь вуглець, який коли-небудь створювала, пише mind, посилаючись на BBC.

За словами гендиректора Google Сундар Пічаї, компанія має на меті перевести до 2030 року всі свої центри обробки даних і офіси на безвуглецеву енергію.

Детальніше...