Конкурс до дня Творця

День Творця

 

Меню

Екологічна дияконія

Google заявила, що її вуглецевий слід дорівнює нулю

Корпорація Google заявила, що повністю ліквідувала свій вуглецевий слід, інвестуючи в «високоякісну компенсацію викидів вуглецю».

Компанія також зазначила, що стала вуглецево-нейтральною в 2007 році і тепер змогла компенсувати увесь вуглець, який коли-небудь створювала, пише mind, посилаючись на BBC.

За словами гендиректора Google Сундар Пічаї, компанія має на меті перевести до 2030 року всі свої центри обробки даних і офіси на безвуглецеву енергію.

Детальніше...

Українськи інженери розширили можливості для прибирання сміття в Україні

Додаток для смартфона дозволяє відмічати сміття на мапі і організовувати його збір.

Українськи розробники спростили організацію акцій зі збору сміття в будь-якій точці України. Таку можливість забезпечать розширені функції додатку для смартфонів EcoHike, у якому користувачі відтепер зможуть створювати власні заходи, ділитись ними у соцмережах та залучати до прибирання більше людей, пише mind.

Про це повідомила компанія GlobalLogic – розробник застосунку, під час проведення еко-квесту, який вона організувала у Протасовому Яру в Києві напередодні. Співорганізаторами заходу виступили виробник природної мінеральної води «Моршинська» та ГО «Let's do it, GREEN Ukraine». За допомогою додатку представники українських медіа та блогери прибрали частину зазначеної території та зібрали 30 пакетів сміття, загальною вагою 150 кг.

Детальніше...

І один в полі воїн: людина, що зупинила пустелю

Якуба Савадого – фермер із Західної Африки, з Буркіна-Фасо, який використовує методи місцевого традиційного фермерства для відновлення ґрунту, пошкодженого опустелюванням та посухою. У Якубо вийшло те, що не виходило досі ні в кого, і на що було витрачено чимало сил і міжнародної гуманітарної допомоги, — він зміг зупинити пустелю, пише Зелене досьє.

Північні райони Буркіна-Фасо розташовані в Сахелі. Це напівпосушлива місцина між Сахарою на півночі та тропічними саванами на півдні, що регулярно страждає від жорстких посух. Водночас ця місцевість в принципі сприятлива для землеробства: випадає багато дощів, але 80-90% вологи не всмоктується в тверду землю і випаровується, через інтенсивне сонячне випромінювання.

Детальніше...

Команда з гавайського Інституту океанських подорожей вирішила боротися зі сміттям

Команда з Гаваїв вирушила у 48-денну експедицію Тихим океаном і встановила рекорд за кількістю вивезеного сміття.

Судно Інституту океанських подорожей повернулося з тривалого вояжу, під час якого вони витягли рекордну кількість пластику з Великої тихоокеанської сміттєвої плями.

Було встановлено, що кожного дня у світі викидається близько 8 млн. шматочків пластику – всього, за розрахунками вчених, було викинуто вже майже 5,5 трильйонів шматочків, пише НВ.

Детальніше...