Меню

Конкурс до дня Творця

День Творця

Календар 2018

Login Form

Увійти

Лічильник

За підтримки

Реновабіс

Футболісти виступили проти використання пластику

Знамениті футболісти долучилися до акції проти забруднення навколишнього середовища пластиком.

За правилами челенджу, потрібно зробити фото зі сміттєвим пакетом в зубах і відмітити двох своїх друзів у Instagram.

Акцію проти забруднення довкілля запустив відомий іспанський співак Алехандро Санс. Серед футболістів її поширив легенда мадридського «Реала» Ікер Касільяс, який зараз виступає за «Порту».

Участь у челенджі проти використання пластика взяли такі відомі гравці як Давід Вілья, Андрес Іньєста та Сеск Фабрегас.

Детальніше...

Як глобальне потепління повільно вбиває людство

Нова доповідь Міжурядової групи експертів з питань змін клімату (IPCC) застерігає від неминучих наслідків глобального потепління у випадку, якщо світові уряди не приймуть швидких та безпрецедентних дій. Втім, попереджають вчені, коли підвищиться температура, страждатиме не лише планета – людське здоров’я також опиниться під впливом.

Так, опираючись на доповідь вчених з IPCC, аналітики виділяють шість видів впливу зміни клімату на здоров’я та життєдіяльність людини.

  • Зростання захворюваності на діабет 2 типу 

Підвищення температури напряму пов'язане із збільшенням кількості випадків захворювання на діабет 2-го типу, згідно з дослідженням 2017 р., опублікованим у журналі BMJ Open Diabetes Research & Care. Дослідники розглядали співвідношення температури та захворюваності на діабет, тому результати не можуть свідчити, чи обов'язково потепління призводить до недугу.

Детальніше...

Найбільше пластикового сміття продукують Coca-Cola, PepsiCo і Nestle

Світові виробники напоїв Coca-Cola, PepsiCo і Nestle – найбільші в світі продуценти пластикового сміття.

Група зробила такі висновки після проведення 239 пластикових чисток в 42 країнах по всьому світу. Всього дослідники ідентифікували близько 187 тис. шматків пластикового сміття.

Їх мета полягала в тому, щоб визначити, наскільки великі корпорації сприяють забрудненню навколишнього середовища.

Як виявилося, найбільшим джерелом пластикового сміття є Coca-Cola. Відходи її продукції були виявлені в 40 країнах з 42 досліджуваних.

Детальніше...

Данія планує відмовитися від дизельних та бензинових двигунів з 2030 року

Прем'єр-міністр Данії Ларс Лекке Расмуссен оголосив про плани уряду цілком заборонити продаж автомобілів, оснащених дизельним або бензиновим двигуном. Про це Расмуссен заявив у вівторок, 2 жовтня, під час виступу в данському парламенті в Копенгагені.

За словами очільника данського уряду, планується, щоб з 2030 року громадяни Данії не могли реєструвати нові транспортні засоби з бензиновими та дизельними двигунами. Дещо згодом, з 2035 року, хочуть заборонити й продаж автомобілів-гібридів, пояснив Расмуссен.

Детальніше...

Як заощадити на комунальних послугах: п'ять «розумних» домашніх девайсів

«Розумні» домашні технології є ефективним способом скорочення використання енергії та ресурсів будинку. Вони допомагають скоротити витрати на комунальні послуги та зменшити вплив на навколишнє середовище. Ось кілька простих технічних ідей, які ви можете використовувати у своєму будинку вже сьогодні.

«Розумні» термостати

Детальніше...