Меню

Календар 2019

Login Form

Увійти

Лічильник

За підтримки

Реновабіс

Цікавинки Ле-Бурже 2019: електролітаки, пластикові фюзеляжі та бойові дрони

У Франції на виставці в Ле-Бурже світові авіаційні гіганти показали новинки галузі. Представлені найрізноманітніші повітряні апарати – від електричних лайнерів і бойових дронів до повністю пластикових літаків.

Електричний літак з футуристичним дизайном – аеродинаміка ізраїльська, двигуни американські, авіоніка французька. Це повноцінна летюча машина, але поки що дальність польоту усього тисяча кілометрів, швидкість не надто велика, місткість лише 9 пасажирів, але це вже без дорогого авіаційного гасу та реактивних турбін. Головне питання – вартість і час зарядки. Розробники переконують – все в розумних межах. «Ви можете бачити 150-кіловатний трансформатор, він заряджає літак дуже швидко. Але є зарядка і на 500 кіловатів», – розповів представник Eviation company Омер Бар-Йохай.

Детальніше...

Сонячний веломобіль Pedilio

Зазвичай веломобіль являє собою триколісний велосипед, вмонтований в аеродинамічний корпус, але останнім часом з'являється багато нових чотириколісних моделей, які вважаються більш стійкими і пристосованими для високих швидкостей. Одним з останніх представників цього сімейства виступає Pedilio, здатний розвивати швидкість до 45 км/год.

Створена німецьким винахідником Томасом Фібахом одномісна веломашина отримала 21-швидкісну трансмісію з педальним приводом від правого заднього колеса і ступичним мотором в лівому задньому колесі, який може виступати в якості асистента м'язової силі велосипедиста.

Детальніше...

Електромобілі наступають: новинки Женевського автосалону

З 7 по 17 березня у Швейцарії проходить одна з головних подій автомобільного світу Женевський автомобільний салон. Цього року в центрі уваги виставки складають електричні автомобілі.

Причина такого ажіотажу не лише у кількості представлених "не бензинових" автівок, але і їхні характеристики. Вперше широкій публіці показали найшвидший електромобіль у світі, а також машину, яку можна зарядити усього за п'ять хвилин.

Ось лише деякі з найцікавіших новинок виставки, які вже показали громадськості.

Детальніше...

У Citroen представили Ami One: електромобіль, на який не потрібні права

Компанія Citroen представила маленький електромобіль, для водіння якого не потрібні водійські права.

Цей компактний електромобіль класифікується як мопед і він чимось схожий на Renault Twizy. Завдяки такій класифікації за кермо Ami One можна сісти вже в 14-16 років.

Новинка може розвивати швидкість до 45 км/год, а на одному заряді долати 100 км. Зарядити новинку від Citroen можна від публічної зарядної станції (час зарядки складає всього лише дві години, – ред.).

Детальніше...

Електросамокат для міста: чому зростає популярність цього виду транспорту

Ще кілька років тому електросамокати на українських дорогах виглядали дивно. Однак, нині такий вид транспорту стає все популярнішим. Він компактний, нескладний в експлуатації, та коштує не так і багато. Звичайно, має такий самокат і недоліки. Тож варто купувати електросамокат чи ні – поговоримо далі.

Анастасія Нечипоренко користується електросамокатом вже 8 місяців. Вона назвала усі переваги та недоліки цього виду транспорту. За цей час вона проїздила вже близько тисячі кілометрів.

Переваги електросамоката

Прохідність. Очевидно, що на електросамокаті можна проїхати усюди: і по широкій велодоріжці, і по вузькому тротуару, через парк тощо. Як приємно їхати на своєму транспорті, поки місто стоїть у корках.

Детальніше...

В Ізраїлі створили електромобіль, якому не страшні пробки

Ізраїльський стартап City Transformer показав свій компактний електромобіль, здатний вирішити проблему міських пробок.

Розробники відзначають, що новинка отримає серійне виробництво вже в 2019 році.

Головною особливістю сітікара є те, що електромобіль зможе звужувати колісне шасі для парковки або проїзду вузькими вуличками. Також це стане великим плюсом в пробках, адже за допомогою такої функції автомобіль зможе рухатися по перевантажених вулицях просто між іншими машинами.

Відповідно до заявлених розробниками даних, компактний електромобіль зможе проїжджати на одному заряді близько 200 кілометрів, і розвивати швидкість до 90 км / год.

Вартість новинки буде досягати 10,5 тисяч доларів.

Джерело: AUTOGEEK

Перший електромотоцикл, повністю надрукований на 3D-принтері, представила BigRep

Всі конструкційні елементи мотоцикла Nera, за винятком електротехнічного блоку, віддруковані на 3D-принтері.

Раніше був представлений цілий ряд концептів електричних мотоциклів, які ефектно порвали з класичним дизайном епохи дизельних моторів. Але як буде виглядати потужний байк, дизайн якого розроблений спеціально для виробництва методом пошарового друку? Німецька компанія BigRep на виставці Formnext в числі інших концептуальних розробок показала робочий прототип електричного мотоцикла, корпус якого повністю виготовлений на широкоформатному 3D-принтері.

Мотоцикл Nera, має габарити 190 х 90 х 55 см, видрукуваний на власному принтері BigRep наповнювачами ProHT, ProFLEX, PETH і PLA через сопла діаметром 0.6-1.0 мм з висотою шару укладання 0.4-0.6 мм.

Детальніше...

«Богдан» представив виготовлену для Євросоюзу першу українську електровантажівку

Першу українську повністю електричну вантажівку, виготовлену для данської компанії Banke Electromotive, представив «Богдан» у стінах луцького ДП «Автоскладальний завод №1». Про це повідомляє прес-служба корпорації «Богдан».

Електромашина ERCV27 призначена для механізованого завантаження твердих побутових відходів. Вона працюватиме у містах Європейського Союзу.

«Ця електрична техніка відповідає сучасним технічним стандартам і виготовлена згідно з європейськими екологічними нормами. Як відомо, від 2025 року містах Євросоюзу планують заборонити рух автівкам з дизельними двигунами. Тож виробництво таких вантажівок є не просто перспективним напрямком, а й необхідністю в умовах новітнього ринку», – зауважили у прес-службі «Богдану».

Детальніше...