Меню

Конкурс до дня Творця

День Творця

 

Календар 2019

Login Form

Увійти

Лічильник

За підтримки

Реновабіс

У Нідерландах почали продаж електромобілів із сонячними батареями та запасом ходу 725 км

Нідерландська компанія Lightyear відкрила передзамовлення на електромобіль One, здатний на одному заряді акумуляторів долати до 725 кілометрів. Автомобіль також має сонячні панелі, завдяки яким може поповнювати заряд акумуляторів під час руху.

Розробники запевняють, що сонячні панелі, розміщені на всій верхній поверхні автомобіля, досить ефективні, щоб в ідеальних умовах за годину зарядити акумулятори на 12 кілометрів ходу. Втім, залежно від реальних погодних умов цей показник може бути значно меншим, наприклад за зимовий світловий день заряду вистачатиме всього на кілька кілометрів.

Детальніше...

Цікавинки Ле-Бурже 2019: електролітаки, пластикові фюзеляжі та бойові дрони

У Франції на виставці в Ле-Бурже світові авіаційні гіганти показали новинки галузі. Представлені найрізноманітніші повітряні апарати – від електричних лайнерів і бойових дронів до повністю пластикових літаків.

Електричний літак з футуристичним дизайном – аеродинаміка ізраїльська, двигуни американські, авіоніка французька. Це повноцінна летюча машина, але поки що дальність польоту усього тисяча кілометрів, швидкість не надто велика, місткість лише 9 пасажирів, але це вже без дорогого авіаційного гасу та реактивних турбін. Головне питання – вартість і час зарядки. Розробники переконують – все в розумних межах. «Ви можете бачити 150-кіловатний трансформатор, він заряджає літак дуже швидко. Але є зарядка і на 500 кіловатів», – розповів представник Eviation company Омер Бар-Йохай.

Детальніше...

Сонячний веломобіль Pedilio

Зазвичай веломобіль являє собою триколісний велосипед, вмонтований в аеродинамічний корпус, але останнім часом з'являється багато нових чотириколісних моделей, які вважаються більш стійкими і пристосованими для високих швидкостей. Одним з останніх представників цього сімейства виступає Pedilio, здатний розвивати швидкість до 45 км/год.

Створена німецьким винахідником Томасом Фібахом одномісна веломашина отримала 21-швидкісну трансмісію з педальним приводом від правого заднього колеса і ступичним мотором в лівому задньому колесі, який може виступати в якості асистента м'язової силі велосипедиста.

Детальніше...

Електромобілі наступають: новинки Женевського автосалону

З 7 по 17 березня у Швейцарії проходить одна з головних подій автомобільного світу Женевський автомобільний салон. Цього року в центрі уваги виставки складають електричні автомобілі.

Причина такого ажіотажу не лише у кількості представлених "не бензинових" автівок, але і їхні характеристики. Вперше широкій публіці показали найшвидший електромобіль у світі, а також машину, яку можна зарядити усього за п'ять хвилин.

Ось лише деякі з найцікавіших новинок виставки, які вже показали громадськості.

Детальніше...

У Citroen представили Ami One: електромобіль, на який не потрібні права

Компанія Citroen представила маленький електромобіль, для водіння якого не потрібні водійські права.

Цей компактний електромобіль класифікується як мопед і він чимось схожий на Renault Twizy. Завдяки такій класифікації за кермо Ami One можна сісти вже в 14-16 років.

Новинка може розвивати швидкість до 45 км/год, а на одному заряді долати 100 км. Зарядити новинку від Citroen можна від публічної зарядної станції (час зарядки складає всього лише дві години, – ред.).

Детальніше...

Електросамокат для міста: чому зростає популярність цього виду транспорту

Ще кілька років тому електросамокати на українських дорогах виглядали дивно. Однак, нині такий вид транспорту стає все популярнішим. Він компактний, нескладний в експлуатації, та коштує не так і багато. Звичайно, має такий самокат і недоліки. Тож варто купувати електросамокат чи ні – поговоримо далі.

Анастасія Нечипоренко користується електросамокатом вже 8 місяців. Вона назвала усі переваги та недоліки цього виду транспорту. За цей час вона проїздила вже близько тисячі кілометрів.

Переваги електросамоката

Прохідність. Очевидно, що на електросамокаті можна проїхати усюди: і по широкій велодоріжці, і по вузькому тротуару, через парк тощо. Як приємно їхати на своєму транспорті, поки місто стоїть у корках.

Детальніше...

В Ізраїлі створили електромобіль, якому не страшні пробки

Ізраїльський стартап City Transformer показав свій компактний електромобіль, здатний вирішити проблему міських пробок.

Розробники відзначають, що новинка отримає серійне виробництво вже в 2019 році.

Головною особливістю сітікара є те, що електромобіль зможе звужувати колісне шасі для парковки або проїзду вузькими вуличками. Також це стане великим плюсом в пробках, адже за допомогою такої функції автомобіль зможе рухатися по перевантажених вулицях просто між іншими машинами.

Відповідно до заявлених розробниками даних, компактний електромобіль зможе проїжджати на одному заряді близько 200 кілометрів, і розвивати швидкість до 90 км / год.

Вартість новинки буде досягати 10,5 тисяч доларів.

Джерело: AUTOGEEK

Перший електромотоцикл, повністю надрукований на 3D-принтері, представила BigRep

Всі конструкційні елементи мотоцикла Nera, за винятком електротехнічного блоку, віддруковані на 3D-принтері.

Раніше був представлений цілий ряд концептів електричних мотоциклів, які ефектно порвали з класичним дизайном епохи дизельних моторів. Але як буде виглядати потужний байк, дизайн якого розроблений спеціально для виробництва методом пошарового друку? Німецька компанія BigRep на виставці Formnext в числі інших концептуальних розробок показала робочий прототип електричного мотоцикла, корпус якого повністю виготовлений на широкоформатному 3D-принтері.

Мотоцикл Nera, має габарити 190 х 90 х 55 см, видрукуваний на власному принтері BigRep наповнювачами ProHT, ProFLEX, PETH і PLA через сопла діаметром 0.6-1.0 мм з висотою шару укладання 0.4-0.6 мм.

Детальніше...