Меню

Календар 2018

Login Form

Увійти

Лічильник

За підтримки

Реновабіс

Електросамокат для міста: чому зростає популярність цього виду транспорту

Ще кілька років тому електросамокати на українських дорогах виглядали дивно. Однак, нині такий вид транспорту стає все популярнішим. Він компактний, нескладний в експлуатації, та коштує не так і багато. Звичайно, має такий самокат і недоліки. Тож варто купувати електросамокат чи ні – поговоримо далі.

Анастасія Нечипоренко користується електросамокатом вже 8 місяців. Вона назвала усі переваги та недоліки цього виду транспорту. За цей час вона проїздила вже близько тисячі кілометрів.

Переваги електросамоката

Прохідність. Очевидно, що на електросамокаті можна проїхати усюди: і по широкій велодоріжці, і по вузькому тротуару, через парк тощо. Як приємно їхати на своєму транспорті, поки місто стоїть у корках.

Детальніше...

В Ізраїлі створили електромобіль, якому не страшні пробки

Ізраїльський стартап City Transformer показав свій компактний електромобіль, здатний вирішити проблему міських пробок.

Розробники відзначають, що новинка отримає серійне виробництво вже в 2019 році.

Головною особливістю сітікара є те, що електромобіль зможе звужувати колісне шасі для парковки або проїзду вузькими вуличками. Також це стане великим плюсом в пробках, адже за допомогою такої функції автомобіль зможе рухатися по перевантажених вулицях просто між іншими машинами.

Відповідно до заявлених розробниками даних, компактний електромобіль зможе проїжджати на одному заряді близько 200 кілометрів, і розвивати швидкість до 90 км / год.

Вартість новинки буде досягати 10,5 тисяч доларів.

Джерело: AUTOGEEK

Перший електромотоцикл, повністю надрукований на 3D-принтері, представила BigRep

Всі конструкційні елементи мотоцикла Nera, за винятком електротехнічного блоку, віддруковані на 3D-принтері.

Раніше був представлений цілий ряд концептів електричних мотоциклів, які ефектно порвали з класичним дизайном епохи дизельних моторів. Але як буде виглядати потужний байк, дизайн якого розроблений спеціально для виробництва методом пошарового друку? Німецька компанія BigRep на виставці Formnext в числі інших концептуальних розробок показала робочий прототип електричного мотоцикла, корпус якого повністю виготовлений на широкоформатному 3D-принтері.

Мотоцикл Nera, має габарити 190 х 90 х 55 см, видрукуваний на власному принтері BigRep наповнювачами ProHT, ProFLEX, PETH і PLA через сопла діаметром 0.6-1.0 мм з висотою шару укладання 0.4-0.6 мм.

Детальніше...

«Богдан» представив виготовлену для Євросоюзу першу українську електровантажівку

Першу українську повністю електричну вантажівку, виготовлену для данської компанії Banke Electromotive, представив «Богдан» у стінах луцького ДП «Автоскладальний завод №1». Про це повідомляє прес-служба корпорації «Богдан».

Електромашина ERCV27 призначена для механізованого завантаження твердих побутових відходів. Вона працюватиме у містах Європейського Союзу.

«Ця електрична техніка відповідає сучасним технічним стандартам і виготовлена згідно з європейськими екологічними нормами. Як відомо, від 2025 року містах Євросоюзу планують заборонити рух автівкам з дизельними двигунами. Тож виробництво таких вантажівок є не просто перспективним напрямком, а й необхідністю в умовах новітнього ринку», – зауважили у прес-службі «Богдану».

Детальніше...

Трактори на дровах: українці почали вигадувати "дровомобілі" через паливну кризу

Фермери вже майже не жартують, бо солярка в дефіциті, а ціни на неї кусаються.

Українські фермери відчули дефіцит і значне зростання цін на солярку протягом останніх тижнів. На думку багатьох експертів, криза на паливному ринку штучна і має політичне підґрунтя.

Пенсіонер Микола Петрович нині енергонезалежний – після стрімкого подорожчання пального він переобладнав свій «Мерседес» і тепер їздить на дровах. Винахідник каже, що його авто може розганятись до 100 км/год і при цьому споживати три відра дров на 100 кілометрів. Машина на дровах економічна та екологічна. Про диво-автомобіль і його власника добре знають у навколишніх селах, особливо ідея сподобалася фермерам. Після подорожчання пального вони розглядають варіант переобладнання сільськогосподарської техніки із дизеля на дрова. «Хай нам пропонують, будуть купувати трактори на дровах. Іще ж не роблять трактори на дровах. А поки солярка, іншої альтернативи нема», – кажуть вони.

Детальніше...

600 км на одному заряді: Hyundai представила свою водневу новинку Nexo

Компанія Hyundai представила свою технологічну новинку – водневий позашляховик NEXO.

Згідно з повідомленням, оприлюдненим на сайті компанії, автомобіль з'явиться у продажу вже в кінці поточного року.

Виробництво NEXO наблизило автовиробника до випуску машин з нульовим рівнем викидів, що досягається за допомогою передових екологічно чистих технологій.

Характеристики новинки від Hyundai наступні: орієнтовний запас ходу – 600 км (на 200 км більше, ніж мала попередня модель), розгін до 100 км/год за 9,5 секунд, потужність двигуна – 161 кінська сила. Також в NEXO є ряд удосконалених допоміжних систем допомоги водієві, наприклад, дистанційне керування паркуванням (RSPA). Крім того, час заправки позашляховик становить всього 5 хвилин, що наближає NEXO до його бензинового аналогу.

Детальніше...

Представлений безпілотний автотрейлер – готельний номер на колесах

Бруклінська студія дизайну Aprilli продемонструвала майбутнє туризму, упакувавши всі зручності готельного номера в корпус безпілотного автомобіля. Проект під назвою Autonomous Travel Suit поєднує в собі житловий простір і автопілотний транспортний засіб, що доставляє мандрівника з максимальним комфортом від порога будинку до пункту призначення.

«Сьют на колесах» для задоволення всіх базових потреб мандрівника укомплектований спальним і робочим місцем, а також компактним санвузлом. Вирушаючи з будинку, турист через додаток призначає кінцевий пункт маршруту і проміжні пункти для виконання супутніх завдань в дорозі.

Детальніше...

Нова технологія дозволить покрити електромобілі сонячними батареями

Транспортні засоби стають все більш і більш автономними. Як наслідок, автомобілі оснащуються все більшою кількістю електроніки. Камери, ультразвукові та радіолокаційні датчики – це лише деякі з пристроїв, які задіюються в сучасних безпілотниках.

Таке обладнання допомагає користувачеві взаємодіяти з електромобілями на інтуїтивно зрозумілому рівні, але вимагає більше енергії від акумуляторних батарей, що призводить до скорочення їх запасу ходу. Це являє деяку проблему для електротранспорту, у якого далекобійність є ключовим показником і драйвером продажів.

Компанія Alta Devices оголосила про створення технології «Gen4», яка дозволить гнучким сонячним панелям прикріплятися до поверхні автомобіля. Вони забезпечать поставку додаткової енергії для батареї і обладнання як під час стоянки, так і під час руху.

Детальніше...