Меню

Календар 2018

Login Form

Увійти

Лічильник

За підтримки

Реновабіс

Молитва за збереження природи

Отче Наш небесний, Творче всього сущого! Славимо ім’я Твоє велике і Царство Твоє по всій землі. Ти, що створив небо і землю та наповнив святим Духом, оселив життя там, де життя не було і безодня стала раєм. Вінцем творіння поставив людину та царем над усім створеним Тобою світом. Дякуємо Тобі за дім, за Землю. Дякуємо за килим із трав та квітів, за небо голубе і хмари. За сонце, місяць та зорі, які Ти зробив нашими світилами. За безмежні простори лісів та полів… ріки, озера, моря, океани…

Просимо, Господи, милосердя та прощення за гріхи проти всього створеного за задумом Твоїм. Пробач нам, немічним та не слухняним дітям, за нерозуміння цінності дарунків природи, які від Тебе походять. Прости за нищення довкілля і дай нам мудрість шанобливого ставлення до творінь Твоїх. Збережи природу – молимось, бо Ти Творець і Тобі славу і подяку засилаємо з Сином Твоїм, відкупителем людства, і Духом Твоїм, що перебуває з нами повіки. Амінь.

Детальніше...

Молитва за створіння в День всіх святих і померлих

Господи всього створіння,

Сьогодні ми пам’ятаємо про всіх тих, хто відійшов до Тебе.

Ми пам’ятаємо про сім’ю і друзів, близьких нашому серцю.

Ми пам’ятаємо про сестер і братів, яких ми не знаємо по імені,

Але які є частиною нашої світової родини.

Ми пам’ятаємо про наших сестер і братів екомучеників,

Які несправедливо віддали своє життя, захищаючи створіння.

Детальніше...

Всесильний Отче!

Всесильний Отче! Дякую за хліб!

Спасибі і за сонце, і за воду.

Спаси нас від усіх нечистих бід

І захисти, будь ласка, нашу всю природу.

 

Не зробимо зі світу ми руїну,

Не знищимо безцінної краси.

                                                            Поглянь же, Отче, і на Україну!

                                                                  На ці стривожені гаї, ліси.

Детальніше...

IX екологічна стація

Ісус падає третій раз під тягарем хреста

Це падіння Господа Нашого Ісуса Христа біля підніжжя Голгофи є найважчим випробовуванням для Богочоловіка в часі Його хресної дороги, бо дух сильний, а тіло немічне після бичувань і катувань. Спаситель, бачачи перед собою обличчя кожної людини, яка замість того, щоб отримати життя від Життя і здійснювати роль Божого співробітника в ділі творіння і спасіння, поставила себе на місце Бога і призвела до бунту з боку природи, для якої людина як і для Ісуса стала радше тираном, а не управителем.

Ще в 1990 році святий Іван Павло ІІ говорив про «екологічну кризу», як результат екологічного гріха, наслідок «царювання» людини, що сіє навкруги руйнування та смерть. Огляньмося навкруги, чи бува ми, засліплені власним егоїзмом та ведені духом споживацтва, не помножили цього гріха, який, наче ракова пухлина, проник у наше повсякденне життя і несе загрозу втрати життя вічного? ...

Детальніше...

Молитва за жертви катаклізмів

Господи Боже, Ти – Творець усього. Приходжу до Тебе, щоб молитися за жертви катаклізмів: землетрусів, цунамі, повені, пожеж.

Прошу Тебе, утіш тих, кого зачепило таке велике нещастя, хто втратив своїх найближчих, своє майно, хто залишився калікою.

Влий в їхні серця надію на краще майбутнє. Вчини, щоб вони зустріли людей чутливих і з люблячими серцями, які принесуть їм розраду і допоможуть повернути втрачене майно.

Детальніше...

Джерело Життя

Боже – Джерело Життя, ми дякуємо Тобі за землю і за всіх тих, хто її захищає, зберігає і обробляє. Допоможи нам, завдяки Твоєму Духу, усвідомити, що ми є частиною створіння. Навчи нас турботливо ставитись до землі, і зроби нас здатними почути стогони створіння. Допоможи нам слідувати за Христом і зцілити все те, що є пораненим. Скріпи нашу готовність справедливо розподіляти землю і всі її плоди. Господи – Джерело Життя, веди нас до справедливості і миру. Амінь.

Молитва на Новий рік

Господи Боже, Творче і Будівниче всіх видимих і невидимих творінь, що створив часи і роки, Сам благослови Новий рік, що починається з цього дня, котрий ми числимо від воплочення Твого для нашого спасіння.

Дозволь нам цей рік і ще багато наступних провести в мирі і злагоді з нашими ближніми; укріпи і пошир Твою Святу Церкву, яку Ти Сам заснував і освятив спасительною жертвою Ісуса Христа.

Детальніше...

Молитва за успіх саміту з питань змін клімату у Досі (Катарі)

Молитва за успіх саміту

з питань змін клімату у Досі (Катарі)

 

У ці дні, Конференції ООН зі зміни клімату в Досі (Катар),

Ми возносимо Господу молитви за себе,

Брати і сестри із різних країн,

Чиї голоси і дії є важливими,

Детальніше...