Меню

Календар 2018

Login Form

Увійти

Лічильник

За підтримки

Реновабіс

IX екологічна стація

Ісус падає третій раз під тягарем хреста

Це падіння Господа Нашого Ісуса Христа біля підніжжя Голгофи є найважчим випробовуванням для Богочоловіка в часі Його хресної дороги, бо дух сильний, а тіло немічне після бичувань і катувань. Спаситель, бачачи перед собою обличчя кожної людини, яка замість того, щоб отримати життя від Життя і здійснювати роль Божого співробітника в ділі творіння і спасіння, поставила себе на місце Бога і призвела до бунту з боку природи, для якої людина як і для Ісуса стала радше тираном, а не управителем.

Ще в 1990 році святий Іван Павло ІІ говорив про «екологічну кризу», як результат екологічного гріха, наслідок «царювання» людини, що сіє навкруги руйнування та смерть. Огляньмося навкруги, чи бува ми, засліплені власним егоїзмом та ведені духом споживацтва, не помножили цього гріха, який, наче ракова пухлина, проник у наше повсякденне життя і несе загрозу втрати життя вічного? ...

Детальніше...

Молитва за жертви катаклізмів

Господи Боже, Ти – Творець усього. Приходжу до Тебе, щоб молитися за жертви катаклізмів: землетрусів, цунамі, повені, пожеж.

Прошу Тебе, утіш тих, кого зачепило таке велике нещастя, хто втратив своїх найближчих, своє майно, хто залишився калікою.

Влий в їхні серця надію на краще майбутнє. Вчини, щоб вони зустріли людей чутливих і з люблячими серцями, які принесуть їм розраду і допоможуть повернути втрачене майно.

Детальніше...

Джерело Життя

Боже – Джерело Життя, ми дякуємо Тобі за землю і за всіх тих, хто її захищає, зберігає і обробляє. Допоможи нам, завдяки Твоєму Духу, усвідомити, що ми є частиною створіння. Навчи нас турботливо ставитись до землі, і зроби нас здатними почути стогони створіння. Допоможи нам слідувати за Христом і зцілити все те, що є пораненим. Скріпи нашу готовність справедливо розподіляти землю і всі її плоди. Господи – Джерело Життя, веди нас до справедливості і миру. Амінь.

Молитва на Новий рік

Господи Боже, Творче і Будівниче всіх видимих і невидимих творінь, що створив часи і роки, Сам благослови Новий рік, що починається з цього дня, котрий ми числимо від воплочення Твого для нашого спасіння.

Дозволь нам цей рік і ще багато наступних провести в мирі і злагоді з нашими ближніми; укріпи і пошир Твою Святу Церкву, яку Ти Сам заснував і освятив спасительною жертвою Ісуса Христа.

Детальніше...

Молитва за успіх саміту з питань змін клімату у Досі (Катарі)

Молитва за успіх саміту

з питань змін клімату у Досі (Катарі)

 

У ці дні, Конференції ООН зі зміни клімату в Досі (Катар),

Ми возносимо Господу молитви за себе,

Брати і сестри із різних країн,

Чиї голоси і дії є важливими,

Детальніше...

Молитва лісу

Людино! Я є теплом твоєї домівки

в холодні зимові ночі,

Захищаючою тінню під палючими променями

літнього сонця.

Я є дахом твого дому,

ліжком в якому ти спиш

і деревиною, з якої ти будуєш свої кораблі.

Я є ручкою твоєї мотики і дверима твоєї хати.

Я є деревом твоєї колиски і твоєї труни.

Я є хлібом доброти, квіткою краси.

Почуй мою молитву: не знищ мене!

Ти, Господи

Ти, Господи, створив небо, Землю, ліси і трави, звірів, птахів та риб… Створив мене – людину… Дав єси мені Свою подобу, обдарував розумом і свободою, щоб я управляла світом, згідно з Твоїм творчим планом. Навчи мене, Боже, жити в мирі з природою, навчи розуміти її, як найдорожчу мені людину, щоби любити її і не кривдити; навчи втішатися паростками Твого доброго насіння, які Ти виростив з любові до мене, навчи мене любити, і так доглядати та берегти Твоє створіння, як це робиш Ти, Господи!

Дякуємо Тобі, Боже

Дякуємо Тобі, Боже, за величний дар Твого створіння, довірений нам, щоб відповідально управляти ним. Пробач нам, Господи, за наше свавільне панування, за руйнування навколишнього середовища, за виснажену землю та забруднену воду, за отруєне повітря та вирубані ліси, за наші численні щоденні екологічні гріхи, які кричать до неба. Просвіти наш розум і даруй свою мудрість, щоб ми краще пізнали, любили і шанували природу, і таким чином прославляли Тебе, нашого Творця та Спасителя.