Актуальна тема

Меню

Молитовні екопрохання під час Тижня молитов за єдність християн 18-25 січня 2022 р

Слава Тобі, всемогутній Отче, бо Ти об’явив Себе через створіння і запросив усіх людей до Свого Царства. Ми побачили світло Ісуса у своєму власному житті і прийшли, як колись мудреці, поклонитися Йому. Ми приносимо себе самі сьогодні як дар і просимо Святого Духа бути присутнім серед нас.

Господи помилуй (3).

Усі народи мають поклонятися і славити Тебе. Ти дарував нам світло, щоб визволити з темряви. Тому ми прибігаємо до Тебе і визнаємо свої гріхи. Ми визнаємо, що покинули Твої шляхи і знехтували Твоєю волею. Ми спотворили Твоє добре створіння і нашою споживацькою поведінкою змарнували природні ресурси. Ми забруднили Твої річки й моря, отруїли Твої повітря й землю і спричинились до вимирання багатьох біологічних видів.

Детальніше...

Прохання до Сугубої єктенії під час Тижня молитов за єдність християн, 18-25 січня 2014 року

alt

  •  За всіх людей, які страждають від бідності та голоду. Їх нужда часто спричинює різні конфлікти. Силою Любові Ісуса Христа, віднови порушені справедливість і мир, молимось Тобі, вислухай і помилуй.

Господи помилуй (3 р.)

  •  За людей, які прагнуть, щоб кожна людина могла отримати основну освіту. Допоможи, щоб їх жага знань сприяла будуванню мостів між Церквами і пошануванню наших відмінностей, молимось Тобі, вислухай і помилуй.

Господи помилуй (3 р.)

  •  За всіх, хто старається про захист гідності і прав кожної людини. Молимось, щоб всіх чоловіків і жінок у всьому світі поважали в рівній мірі, як Образ Божий, і щоб вони могли мати рівний доступ до роботи, товарів і послуг, молимось Тобі, вислухай і помилуй.

Детальніше...