Меню

Календар 2018

Login Form

Увійти

Лічильник

За підтримки

Реновабіс

У Львові пройде екоджазовий фестиваль

Проект доступності та екологічності фестивалю Leopolis Jazz Fest реалізовано за підтримки "Програми сприяння громадській активності "Долучайся!".

Підтримка ініціатив, які спрямовані на підвищення обізнаності населення стосовно питань екології та інклюзивності – мета цього проекту.

Під час проведення фестивалю заплановані тренінги для персоналу та волонтерів щодо доступності фестивалю для людей з інвалідністю та екологічної свідомості.

Детальніше...

В рамках ЕкоТабору в Підгірцях відбулася толока

В рамках реалізації проекту «Ти можеш» за підтримки Львівської освітньої фундації з ініціативи Бюро УГКЦ з питань екології у Підгірцях відбулася чергова толока.

Один з днів екологічного табору, який триває при парафії Миколая Чарнецького та новомучеників УГКЦ, а саме 20 червня був присвячений чистоті довкілля.

Діти разом із о.Тарасом Дзьобою та працівниками НПП «Північне Поділля» прибрали навколо храмову територію, а також лісосмугу поруч із хрестом, встановленим борцям за волю Українського народу.

Детальніше...

Екологічний початок літа

19 червня спільнота людей з особливими потребами "Віра і світло" разом із духівником о. Михайлом Деревенчуком, референтом Бюро УГКЦ з питань екології Бучацької єпархії, та студентами Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. О. Барвінського мали виїзну екологічну зустріч на лоні матінки природи.

Такі виїзди відбуваються нечасто, але коли відбуваються, то всі учасники спільноти з цього максимально користають.

Детальніше...

Папа надіслав допомогу постраждалим у Ґватемалі

Папа Франциск передав через Дикастерію сприяння цілісному людському розвитку фінансову допомогу постраждалим від виверження вулкану в Ґватемалі.

Внаслідок виверження вулкану Фуеґо у Ґватемалі, згідно з попередніми даними, постраждали 1,7 мільйона людей. Понад сто осіб загинули, 60 отримали поранення, понад 13 тисяч були змушені покинути свої домівки, завдано також величезних матеріальних збитків.

Детальніше...

Виконати своє призначення «порати та доглядати» наш Спільний Дім

З початком літа у Бучацькій єпархії кипить праця по порятунку Богом створеного світу – від початку червня на території єпархії було проведено цілу низку заходів екологічного спрямування.

Одним з таких заходів є перший заїзд дитячого табору «Ромашка», який вже традиційно набув екологічного характеру завдяки плідній співпраці директора даного закладу пані Олюхно Люби Петрівни та референта з питань екології Бучацької єпархії отця Михайла Деревенчука.

Програма табору була насичена різними розвиваючими іграми, спортивними заходами, пісенними конкурсами, конференціями, переглядом відеоматеріалів тощо. Тематика конференцій була цікава та повчальна. Назагал, чимало нового та захопливого почерпнули для себе учасники цього табору.

Детальніше...

13 щоденних звичок, які повільно вбивають довкілля

Кажуть, людині потрібно всього 3 тижні, щоб сформувати звичку. Проблема багатьох повсякденних звичок в тому, що вони здаються нешкідливими, але насправді повільно руйнують навколишнє середовище. Отже, від чого бажано відмовитися?

Кожна з наших звичок впливає на навколишнє середовище в той чи інший спосіб. Усе, що потрібно, аби мінімізувати шкоду, — це внести невеликі зміни в повсякденне життя.

Ось 13 щоденних звичок, які повільно вбивають довкілля:

Детальніше...

Світ може залишитися без овочів

Вчені з Лондонської школи гігієни і тропічної медицини (LSHTM) вперше систематично розглянули вплив прогнозованих екологічних змін на виробництво і поживні властивості таких поширених культур, як томати, листові овочі і бобові.

За оцінками дослідників, зміни навколишнього середовища, які, за прогнозами, будуть досягнуті до середини-кінця століття, зменшать середню врожайність овочів і бобових на 35 % і 9 %, відповідно. У жарких умовах Південної Європи, Африки і Південної Азії висока температура повітря скоротить врожаї в середньому на 31 %.

Детальніше...

#ЕкоКарпати2018: В горах пройшов ЕкоТабір Сокальсько-Жовківської Єпархії

З ініціативи референта Бюро УГКЦ з питань екології на теренах Сокальсько-Жовківської Єпархії о. Тараса Дзьоби від 11 по 15 червня у Карпатах відбувся екологічний табір «#ЕкоКарпати2018».

Спершу таборовики відвідали Свято-Успенську Унівську Лавру, де, почувши коротку історію, мали змогу приступити до чудотворної ікони Пресвятої Богородиці та копії Туринської плащаниці.

Гори зустріли дітей теплим і лагідним сонцем, а тому вже в перший день після поселення та організації молодь піднялася на гору Баба Параска, яка знаходилась поруч із табором.

Детальніше...