Меню

ВДМ 2023: вервиці з дерева та вторсировини під знаком солідарності

Відбулося представлення «офіційних» вервиць Всесвітнього Дня Молоді 2023 року. Молитовні засоби виготовлені в дусі уважності до людей з особливими потребами та дбання про наш спільний дім.

У Португалії триває приготування до Всесвітнього Дня Молоді, запланованого на 2023 рік. Організатори також звертають увагу на такий аспект, як збереження довкілля. Його взято до уваги, наприклад, у виготовленні одного з молитовних символів таких молодіжних зустрічей, яким є вервиця, що також відіграє важливу роль у духовності португальців.

Детальніше...

Міжнародні експерти високо оцінили рівень еко-відповідальності на підприємствах українського металургійного гіганта

Рейтинг ESG охоплює великі європейські, американські та азіатські компанії.

Група компаній «Метінвест» отримала підвищену оцінку в межах світового рейтингу ESG (Environmental, Social, and Corporate Governance), в рамках якого оцінюють екологічну відповідальність, систему управління охороною праці та людським капіталом, а також безпеку підрядників.

Крім того, агентство високо оцінило рівень корпоративного управління холдингом.

Як зазначили у прес-службі «Метінвесту», аспекти ESG давно стали невід’ємною частиною кругозору компанії, і для них є великою честю отримати високу оцінку від них.

Детальніше...

Папа: Відновлення після пандемії – нагода для розвитку всіх народів

Звертаючись у своєму посланні до учасників Весняних зборів 2021 Світового банку та Міжнародного валютного фонду, Папа Франциск вказав на необхідність розробити глобальний план відновлення після пандемії, залучаючи найбідніші країни.

Папа Франциск надіслав послання учасникам щорічних Весняних зборів Світового банку та Міжнародного валютного фонду, що відбувається в онлайн-форматі від 5 до 11 квітня 2021 року.

Детальніше...

Вчені повідомили про рекордний рівень вуглекислого газу в атмосфері

Концентрація вуглекислого газу в атмосфері поставила новий рекорд: цей показник перевищив позначку в 421 частина на мільйон.

Атмосферна обсерваторія на схилі вулкана Мауна-Лоа на Гаваях зафіксований рекордний показник – понад 421 см.куб / м.куб. Раніше концентрація ніколи не перевищувала 420 см.куб / м.куб.

Для порівняння: в 1950 році концентрація вуглекислого газу була на рівні близько 315 см.куб / м.куб.

Як підкреслює газета, цей рекорд є лише поодиноким виміром показників концентрації вуглекислого газу. У цю пору року показники концентрації діоксиду вуглецю близькі до пікових. Разом з тим в останні два місяці обсерваторія постійно фіксує пікові значення – понад 417 см.куб / м.куб.

Детальніше...

WWF-Україна визначив причини, що заважають країні ефективно боротися з лісовою злочинністю

Протягом 2019-2020 року, WWF-Україна в рамках проєкту “Ініціатива ЄС щодо лісової злочинності" провів комплексний аналіз прогалин для того, щоб краще зрозуміти лісові злочини, виклики мережі правозастосування та нормативні норми, необхідні для боротьби зі злочинністю на регіональному рівні. 

В Україні лісова злочинність є значною проблемою, яка пов’язана з організованою злочинністю та корупцією. Вона ставить під загрозу збереження останніх старовікових лісів Європи та підриває урядову політику щодо сталого управління лісами та їх охорони. У фінансовому плані екологічна злочинність є третьою за масштабом сферою злочинів у світі, левову частку якої складає саме лісова злочинність.

Детальніше...

Всеукраїнський екосоціальний конкурс «Про природу дбаймо – нужденним допомагаймо!»

Бюро УГКЦ з питань екології оголошує екосоціальний конкурс «Про природу дбаймо – нужденним допомагаймо!», який має за мету плекання екологічної культури раціонального використання природних ресурсів (дарів Творця) та допомогу нужденним.

Одним із головних завдань конкурсу є підтримка ініціативи УГКЦ «Нагодуй убогого!»

До участі в конкурсі запрошуються парафіяльні громади та навчальні заклади.

Участь у конкурсі передбачає такі етапи: збір вторсировини (папір, пластик, скло), її зважування та реалізацію, а також надання допомоги вбогим за отримані кошти.

Умови конкурсу

Детальніше...

Що в Україні можна виробляти з опалого листя

Що в Україні можна виробляти з опалого листя

З опалого листя українські науковці пропонують виготовляти десятки потрібних екологічних речей

Добрива, паливо, папір – це все українські винахідники й технологи пропонують виробляти з опалого листя. У  базі даних Українського інституту інтелектуальної власності  розмістили майже 100 патентів, які пропонують використовувати для виробництва опале листя. Опале з дерев листя винахідники пропонують не бездумно спалювати чи викидати на звалище, а використовувати для виробництва органічних добрив, вирощування хробаків, виробництва різноманітного палива, виробництва корисних речовин та матеріалів.

Детальніше...

Більшість жителів Землі стурбовані змінами клімату - ЮНЕСКО

Більшість землян вважають, що для вирішення глобальних завдань необхідна міжнародна співпраця. Але лише 25% опитаних вірять, що країни зможуть домовитися.

67% жителів Землі стурбовані глобальним потеплінням і стрімким зникненням видів фауни та флори.

Про це свідчать дані опитування ЮНЕСКО "Світ у 2030 році", участь у якому взяли 15 тисяч осіб.

Друга за значущістю глобальна проблема, на думку жителів Землі, - це конфлікти й насильство. На третьому місці - дискримінація та нерівність, на четвертому - нестача води, продовольства й житла.

Детальніше...