Меню

Конкурс "Здай макулатуру"

Календар 2019

Login Form

Увійти

Лічильник

За підтримки

Реновабіс

Громада Тустані разом з ТзОВ «Ґудвеллі» посадили 160 фруктових дерев

На території Тустані Галицького району громада села, учні місцевої школи та ТзОВ «Ґудвеллі» висадили – у трьох локаціях – яблуневі сади. А принагідно для примноження добрих справ кинули цим виклик сусідньому Маріямполю.

о. Михайло Яблонь, адміністратор храму Пресвятої Трійці УГКЦ села Тустані, референт Галицького деканату Івано-Франківського екологічного бюро УГКЦ:

«Ми звернулися до компанії «Ґудвеллі», щоб напередодні Великодня разом з учнями школи і працівниками агрофірми на території тустанської громади закласти Алею миру. Саме у цих фруктових деревах і є Воскресіння, бо вони – наше повітря, пожива і плани на майбутнє. Це – стратегія кожної людини і Церкви зокрема. Ідея виникла давно. В Україні багато дерев вирубують, а мало насаджують. Наша Церква заохочує дбати про прийдешні покоління і висаджувати дерева, а не нищити їх. Приємно, що є така компанія як ТзОВ «Ґудвеллі», яка також будує свою стратегію на добрих справах».

Детальніше...

В Івано-Франківську обговорили екологічні виклики в умовах геополітичних трансформацій

23 квітня в Івано-Франківській академії Івана Золотоустого відбулась міжнародна конференція «Екологічні виклики в умовах геополітичних трансформацій», в якій взяли участь експерти з Білорусі, Грузії, Литви, Польщі, Румунії, України.

Конференція була організована Івано-Франківською академією Івана Золотоустого, Бюро УГКЦ з питань екології, Громадською організацією «Центр політичних наративів демократії» та Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу.

Детальніше...

За Чисту Київщину

13 квітня 2019 року управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації спільно з «Національним музеєм народної архітектури та побуту України», Міністерством екології та природних ресурсів України, Міністерством культури України, Бюро УГКЦ з питань екології Київської архієпархії долучились до всесвітнього #TrashTagChallenge та в рамках проекту «За чисту Україну» провели обласну екологічну акцію «За чисту Київщину». 

Головною метою проведення цієї еко-акції, за словами організаторів, стало: поліпшення стану навколишнього середовища – благоустрою територій музею, озеленення, поширення екологічних знань, консолідація міжконфесійних, міжнаціональних, міжкультурних відносин. 

Детальніше...

ФАО: як покращити здоров’я планети

Люди споживають більше, ніж планета встигає дати. За підрахунками, до 2050 року населення світу зросте до 9 млрд – а це значно збільшить попит на ресурси Землі.

У зв’язку з цим, сільському господарству потрібно посилювати виробництво, щоб задовольняти потреби населення у продовольстві. Однак ведення сільського господарства залишає значний негативний вплив на навколишнє середовище, загрожуючи деградації родючих земель, втраті водних ресурсів, зменшенні біорізноманіття. Глобальний виклик полягає в тому, щоб знайти стійкі способи годувати населення. Людству потрібне сільське господарство, яке не виснажуватиме природні ресурси; сільське господарство, яке є екологічно, економічно і соціально життєздатним для сьогодення і майбутнього.

Детальніше...

Екологічні реколекції у селі Шевченкове Миколаївської області

19-20 квітня 2019 року у с. Шевченкове Миколаївської обл. на парафії Пресвятої Трійці УГКЦ, настоятелем якої є декан Миколаївського деканату о. Тарас Павлюс, відбулися екологічні реколекції.

Час великого посту є гарною нагодою для глибшого аналізу свого духовного життя, стану душі, переосмислення способу життя у світлі земного життя та добровільних страждань Ісуса Христа.

Використовуючи цей благодатний час, Бюро УГКЦ з питань екології прикладає максимально зусиль проводячи Великопосну ініціативу, яка має назву «Екологічне навернення для порятунку створіння», для того, щоб донести до людей співвідповідальність за екологічні гріхи, їхній негативний наслідок на фізичне та духовне життя всіх людей та їхню несумісність із Божою волею.

Детальніше...

НАСА підтвердило настання кліматичної катастрофи

Фахівці НАСА підтвердили точність нещодавно отриманих даних, які свідчать про швидке глобальне потепління. Про це повідомляється в прес-релізі на EurekAlert!

З 2003-го по 2017 рік дослідники вимірювали температуру повітряного шару біля поверхні моря, суші і крижаного покриву за допомогою супутника Aqua, на борту якого знаходиться атмосферний інфрачервоний зонд AIRS (Atmospheric Infrared Sounder). Показники потім порівняли з результатами аналізу приповерхневих температурних аномалій, проведених Інститутом космічних досліджень імені Годдарда.

Детальніше...

Акція «Посади дерево миру» у с. Вербляни Немирівського протопресвітерату

16 квітня 2019р.Б в с. Вербляни Яворівського р-н Львівської обл. відбулася акція «Посади дерево миру». На запрошення директора школи п. Тетяни Кузьмин та о. Ігора Кунця, місцевого душпастиря та протопресвітера Яворівського деканату.

На цю акцію завітав о. Микола Пришляк, голова комісії з питань екології Львівської архієпархії УГКЦ та п. Богдан Дацко, представник від Яворівського національного парку, а також долучилися учні місцевої школи.

Детальніше...