Меню

Календар 2019

Login Form

Увійти

Лічильник

За підтримки

Реновабіс

Забруднене повітря таке ж небезпечне, як і пачка викурених сигарет

Забруднення повітря за негативним впливом на організм людини можна порівняти зі шкодою від куріння, а у певних випадках воно навіть перевершує останнє.

Вчені з Вашингтонського, Колумбійського та університету в Буффало стежили за 771 людиною віком від 45 до 84 років з шести міст США, інформує JAMA.

За учасниками вчені спостерігали протягом десяти років. За їхніми даними, що містяться в атмосфері забруднені речовини сприяють розвитку хронічної обструктивної хвороби легень (ХОЗЛ), а також цілої низки хвороб, пов'язаних з органами дихання, загострення діабету, прояву ожиріння, розвитку чоловічого безпліддя і багатьох інших хвороб.

Детальніше...

В Україні вперше пройде Європейський форум з кругової економіки

4 жовтня в Києві бізнес, інноватори, державний та недержавний сектор вперше об’єднаються заради впровадження в Україні принципів кругового дизайну, екологічності та відповідального управління ресурсами.

European Circular Economy Forum відбудеться у великій залі інноваційного парку Unit.City. Захід почнеться о 09:00, організатором виступила громадська організація ReThink. Участь у Форумі беруть представники ЄС, Делфтського Технологічного університету, Університету Вахенінхен, Амстердамського Інституту Передових Міських Рішень, співзасновники та управлінці інноваційних компаній та стартапів із західної Європи й України.

Детальніше...

Екологічне літо на теренах Бучацької єпархії

Літо - це пора, коли всі прагнуть відпочити та провести дозвілля на лоні природи. У Бучацькій єпархії для цього було докладено максимум зусиль. Разом з тим, на території єпархії було проведено цілу низку екологічних заходів, щоб дітки не тільки відпочили, але й долучились до порятунку Богом створеного світу.

З перших днів літа, з 4 по 24 червня, тривав перший заїзд у дитячому таборі «Ромашка», який вже традиційно мав екологічне спрямування завдяки плідній співпраці директора цього закладу пані Люби Петрівни Олюхно та референта з питань екології Бучацької єпархії отця Михайла Деревенчука.

Детальніше...

У Кременчуці дітей вчили бути відповідальними у використанні природніх ресурсів

Цього тижня в м. Кременчуці на Полтавщині, при парафії Успення Пресвятої Богородиці, триває дитячий табір "Веселі канікули з Богом".

14 серпня до табору на запрошення місцевого священика отця Романа Атамана завітали з екологічною програмою отець Максим Кролевський - екореферент Бюро УГКЦ з питань екології, та п. Ірина Верига - відповідальна за соціальне служіння при Свято-Троїцькому храмі УГКЦ у м. Полтаві.

Екологічна ініціатива розпочалася Божественною Літургією, під час якої священики окремими молитовними проханнями молилися за Богом створений світ, за мир та спокій на українських землях, за подолання воєнного лихоліття та наслідків війни на Донбасі.

Детальніше...

Ватикан – приклад втілення цілісної екології

Єпископ Фернандо Верхес Альсаґа, Генеральний секретар Губернаторства Держави-Міста Ватикану розповідає про те, як у Ватикані здійснюються проекти цілісної екології.

Енцикліка Папи Франциска Laudato si’ стала натхненням для багатьох проектів, здійснених Губернаторством Держави-Міста Ватикану в управлінні своєю територією. Про це в інтерв’ю для ватиканської газети «L'Osservatore Romano» розповів Генеральний секретар цього відомства єпископ Фернандо Верxеc Альcаґа.

Детальніше...

В Україні ліквідують Державну екологічну інспекцію

Уряд ухвалив рішення ліквідувати Державну екологічну інспекцію України, а натомість буде створено Державну природоохоронну службу.

Як повідомив Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак, профільне міністерство протягом останніх років крок за кроком напрацьовувало нормативно-правову базу для створення ефективної сучасної  державної системи запобігання екологічним правопорушенням і моніторингу стану навколишнього природного середовища.

Детальніше...

На території мисливських угідь відомої резиденції Януковича створять нацпарк

Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак переконаний, що створення нового національного природного парку не лише розширить національну екологічну мережу держави, а й сприятиме  поліпшенню  екологічного стану  довкілля в  Київській області.

Детальніше...

Об’єднання європейських християн закликають молитися і діяти, аби зберегти створіння

Провідники об’єднань християнських спільнот Європи звернулися із закликом до молитви у контексті періоду молитви за збереження сотвореного світу.

У червні цього року Дикастерія служіння цілісному людському розвиткові опублікувала лист, звернений до всіх єпископів світу, закликаючи їх та їхні спільноти приєднатись до вже традиційного Всесвітнього місяця молитви за створіння, що триватиме від 1 вересня до 4 жовтня 2019 року. Тема цьогорічного заходу – «Захистити мережу життя» – обрана Організаційним екуменічним комітетом, має на меті привернути увагу до необхідності оберігати біорізноманіття планети.

Детальніше...