Меню

Календар 2018

Login Form

Увійти

Лічильник

За підтримки

Реновабіс

Ні підпалам
Ні підпалам

Будь-яка велика справа починається з малого

На Хмельниччині з ініціативи екореферента Камянець-Подільської Єпархії УГКЦ отця Василя Левицького та директора Орининськї загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кавальчука В.І. учні навчального закладу взяли участь одразу в двох екоакціях: «Здай макулатуру – збережи дерево» та «Посади дерево миру».

Мета акцій – привернути увагу українців до екологічних проблем, формування дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища, роз’яснення важливості збереження природної спадщини, підвищення рівня екологічної свідомості та екопатріотизму, прагнення берегти природу рідної землі та країни.

Учні школи зібрали близько 300 кг макулатури. За підтримки Екобюро УГКЦ було закуплено саджанці і у Всеукраїнський день довкілля, 21 квітня, школярі висадили на території школи 20 плодових дерев.

Детальніше...

Прикарпаття активно бере участь в акції «Посади дерево миру»

21 квітня 2018 року, у Всеукраїнський день довкілля, на Прикарпатті стартувала весняна хвиля безтермінової екологічної акції «Посади дерево миру», основною метою якої є привернення уваги суспільства до екологічних проблем. У рамках акції в цей день у селищі Більшівці було закладено фруктовий сад із 70 яблунь та слив, присвячений 1030 річниці Хрещення Русі-України.

В заході взяли участь директор Департаменту екомережі та природно-заповідного фонду Міністерства екології та природних ресурсів України п. Віктор Клід, представник Управління екології та природних ресурсів Івано-Франківської ОДА п. Андрій Зобків, референт Бюро УГКЦ з питань екології в Івано-Франківській архієпархії о. Михайло Дзуль, представники місцевої влади, духовенства та громадських організацій.

Детальніше...

Питання порятунку створіння має стати пріоритетним у житті кожної людини

20 квітня 2018 року представники Київської архієпархії, а саме: голова комісії з питань екуменізму о. Ігор Шабан, референт з питань екології о. Роман Романович, працівник курії Київської архієпархії о. Григорій Березюк взяли участь у спільних заходах, присвячених проведенню екологічної акції «За чисту Київщину» за участю керівництва облдержадміністрації, представників релігійних організацій та церков, національно-культурних товариств, працівників галузі культури та активної молоді.

Метою цієї акції було поліпшення стану навколишнього середовища – благоустрою територій населених пунктів, озеленення територій, збереження заповідних об'єктів, поширення екологічних знань.

Детальніше...

День довкілля відзначили на Дніпропетровщині

Захід, приурочений Дню довкілля, відбувся на теренах Донецького екзархату УГКЦ. Референт з питань екології даного екзархату о. Михайло Неїжмак відвідав 30-ту школу м. Кам'янське, Дніпропетровської області в переддень свята.

Цього дня було висаджено спільно з учнями та викладачами кілька дерев на території навчального закладу. Саме ця школа приймала участь в акції, організованій Екобюро УГКЦ "Здай макулатуру - збережи дерево".

Дані дерева були придбані за виручені кошти за макулатуру. Екореферент подякував учням за активну участь та солідарність із багатьма школами України, які також не були байдужими до навколишнього середовища та побажав, щоб подібні акції стали постійними у їхньому житті та для їхньої школи, а також стали добрим прикладом та спонукою для жителів міста зберігати навколишній світ.

Детальніше...

Ще одним зеленим куточком в Україні стало більше

20 квітня, напередодні Всеукраїнського дня довкілля України, в м. Заліщики Тернопільської області продовжили висаджування дерев у підтримку акції «Посади дерево миру».

Захід було розпочато з Літургії, яку очолив о. Олег Винницький, парох храму Пресвятого Серця Христового, у співслужінні зі сотрудником о. Романом Гладієм та екореферентом Бучацької єпархії о. Михайлом Деревенчуком.

Після спільної молитви отці разом з усіма присутніми вийшли в парк, де із липи та бундука канадського було продовжено створену восени минулого року «Алею миру».

Детальніше...

Екологічна освіта, як засіб формування суспільно відповідальної людини

19 квітня на запрошення Департаменту з питань екології м. Дніпро екореферент Донецького екзархату о. Михайло Неїжмак прийняв участь у екологічній конференції на тему "Екологічна освіта, як засіб формування суспільно відповідальної людини", що відбулася на базі НВК-12.

Учасниками заходу були вчителі, представники громадськості, керівники навчальних закладів. Кожен з учасників розповів про свої досягнення у сфері екології та методи впровадження і підвищення екологічної освіти.

Отець Михайло виступив з доповіддю під назвою "Внесок Екологічного Бюро УГКЦ у розвиток екологічної освіти та виховання у суспільстві".

Детальніше...

Розпочалась четверта хвиля Всеукраїнської екологічної акції «Посади дерево миру»

21 квітня 2018 року, у Всеукраїнський День довкілля, в Україні розпочалась четверта хвиля екологічної акції «Посади дерево миру».

Міністр екології та природних ресурсів разом із міністром освіти і науки, керівником Бюро з питань екології Української Греко-Католицької Церкви, народними депутатами та представниками релігійних конфесій висадили алею миру в одній із найстаріших пам’яток садово-паркового мистецтва столиці – Київському міському саді.

Вже традиційно екологічна акція розпочалась екуменічною молитвою за мир в Україні, за мир людей з Богом та всім створінням Божим – природою.

Детальніше...

В Україні стартує чергова хвиля безтермінової екологічної акції «Посади дерево миру»

21 квітня, у Всеукраїнський день довкілля, стартує весняна хвиля безтермінової екологічної акції «Посади дерево миру».

Мета акції – привернути увагу українців до екологічних проблем, формування дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища, роз’яснення важливості збереження природної спадщини, підвищення рівня екологічної свідомості та екопатріотизму, прагнення берегти природу рідної землі та країну.

У Київському міському саді в акції візьмуть участь Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак, інші члени Уряду України, керівник Бюро УГКЦ з питань екології Володимир Шеремета, представники різних релігійних конфесій, народні депутати України та кияни.

Детальніше...