Меню

Конкурс до дня Творця

День Творця

 

Календар 2019

Login Form

Увійти

Лічильник

За підтримки

Реновабіс

Папська академія наук б’є на сполох!

Нещодавно було презентоване дослідження Папської академії наук (Pontificia Academia Scientiarum/PAS) стосовно новітніх кліматичних змін та щодо їх впливу на втрату льодового покриття гірських масивів.

Папська академія наук застерігає щодо танення льодовиків і закликає зупинити цей процес шляхом скорочення викидів парникових газів та інших забруднюючих речовин.

Попри згадане дослідження, робоча група з питань зміни клімату Папської академії наук звернулась до світової спільноти із спеціальною декларацією. У заяві звучить заклик до всіх народів визнати серйозність і безповоротність наслідків світового потепління, спричиненого безвідповідальною діяльністю людини, і без зволікання розробити ефективну політику для скорочення причин кліматичних змін.

Керівник робочої групи з питань зміни клімату Папської академії наук Veerabhadran Ramanathan підкреслив, що особливе занепокоєння викликає зникнення багатьох малих льодовиків в Гімалаях, адже цей регіон виконує роль водонапірної вежі Азії.

Доповідь Папської Академії Наук прокоментував також прес-секретар Ватикану: "Вона не має доктринальної вартості, але сперта на науковий авторитет авторів і вписується у глибоке піклування Церкви про навколишнє середовище, про що неодноразово згадує останнім часом Бенедикт XVI, – сказав о. Федеріко Ломбарді.

Довідка:

До Папської академії наук належать 80 провідних науковців із різних сфер. Вони призначаються Святішим Отцем, без огляду на їх релігійну приналежність, і служать йому в ролі дорадчого органу. Сьогодні президентом Академії є швейцарський лауреат Нобелівської премії у сфері медицини – Вернер Арберт.  Це єдина академія наук світу, яка має міжнародний характер. Її штаб-квартира знаходиться в «Casina di Pio IV» у Ватиканських садах.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

Прокоментуйте: