Актуальна тема

Меню

Церква і «зелені» автомобілі

Електромобілі в Україні та світі набувають все більшої популярності і, ймовірно, кожен із власників авто не раз задумувався чи не варто купити авто з електротягою і для себе. Але брак інформації та певні соціальні стереотипи часто не дозволяють прийняти зважене рішення тим, хто стоїть перед вибором: бензин чи електрика? Справді, тема електромобілів лише набирає оберти і ніхто не ставить під сумнів, що через кілька років всі автомобілі будуть працювати на енергії з джерел відмінних від традиційного бензину, дизпалива чи газу. 

З цього приводу 11 липня 2019 року відбулась цікава зустріч у стінах Київської архієпархії референта із питань екології о. Романа Романовича із співзасновниками Tesla Club Ukraine та платформи Go To-U – Назаром Шимоне-Давидою та Оленою Артеменко.

Зустріч розпочалась із спілкування з протосинкелом Київської архієпархії Владикою Йосифом Міляном, на якій Назар та Олена запропонували співпрацю між платформою Go To-U та архієпархією, яка стосується можливості встановлення зарядних пристроїв для електромобілів на парафіях архієпархії, якщо існує така доцільність. Також в ході цієї розмови були наведені переваги співпраці та короткий екскурс щодо цього проекту.

Go To-U – це проект, створений для того, щоб пришвидшити процес заміни звичайних автомобілів на електромобілі. Команда об’єднує власників електромобілів та екологічно відповідальні прогресивні бізнеси, що встановили на своїх локаціях зарядні станції.

Go To-U – платформа, що складається з мобільного додатку To-U та рішення для бізнесу: індивідуального кабінету і якісного та сертифікованого зарядного пристрою. Мобільний додаток дозволяє зарезервувати зарядну станцію на зручний для водія час, а також забронювати або купити послуги на локації партнера. Індивідуальний кабінет для бізнесу надає всю потрібну інформацію про використання зарядки, а також надає маркетинговий інструментарій – можна пропонувати додаткові знижки та подарунки для користувачів App To-U. Таким чином водій електромобіля завжди відчуває впевненість у тому, що він зможе зарядитися тоді, коли він запланував і не марнуватиме свого часу поки автомобіль заряджається. Go To-U – це цілий світ переваг для власників електромобілів.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології