Актуальна тема

Меню

Даруємо нове життя, щоб перемогти смерть

У суботу, 22 квітня, в день, коли ввесь світ відзначав Міжнародний день Землі, парафія Святого Миколая УГКЦ, що у селі Ямниця за підтримки Бюро УГКЦ з питань екології долучилася до Всеукраїнської екологічної ініціативи «Посади дерево миру», висадивши саджанці фундука на церковному подвір’ї.

Людство по особливому зосереджує увагу на гострих проблемах навколишнього середовища та вживає заходів для їх вирішення. По всьому світу люди висаджують дерева, прибирають парки, сквери та водойми, тим самим демонструючи свою відповідальність за Богом створений світ.

Війни та військові конфлікти забирають не лише життя людей, але й завдають суттєвих збитків природі. Саме через закладення парафіяльних «Садів перемоги» люди демонструють свою жагу до життя та перемоги і в такий спосіб свідчить, що за будь яких обставин життя перемагає смерть.

«Я перший раз у своєму житті висаджую дерево, — ділиться своїми враженнями Анна, вихованка парафіяльної катехитичної школи. «Зараз бачимо як ворог нищить людське життя, а також і нищить нашу екосистему». — продовжує дівчина — «Тому, дуже рада сьогодні долучитися до того, щоб відновити хоча би частинку нашої Богом сотвореної природи та довкілля».

Для України сьогодні як ніколи актуальними є питання миру, захисту своєї землі, своїх людей та довкілля, що страждають від російських окупантів.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології