Меню

Календар 2019

Login Form

Увійти

Лічильник

За підтримки

Реновабіс

Підрахувати спожитий пластик можна за допомогою онлайн калькулятора

За статистикою, кожен мешканець Північної Америки або Західної Європи щорічно споживає близько 100 кілограмів пластику. Новий онлайн-калькулятор покликаний допомогти інформувати скільки пластику люди використовують щодня. Omni Calculator допомагає визначити кількість спожитих пластикових предметів на кухні (харчова плівка і пластикові пакети), туалетного приладдя (ватні палички і зубні щітки), а також одноразових контейнерів і соломинок.

Як повідомляє IFL Science, калькулятор наповнений даними про основні пластикові предмети і підраховує споживання на основі їх ваги (який може відрізнятися для різних брендів і товарів) і ймовірно, недооцінює кількість використовуваного пластику через свою простоту.

«Він враховує середню вагу основних предметів, які містять пластик, а також наші повсякденні життєві звички. Сам калькулятор розділений на чотири розділи, в які ми можемо ввести кількість пластикових предметів, використовуваних нами протягом необхідної одиниці часу – тижні, місяці або півріччя», – розповіла винахідниця калькулятора Ханна Памула.

Джерело: ecotown

Прокоментуйте: