Меню

Управління відходами

«Тварини повинні жити»: 9-річний хлопчик зібрав 500 000 пляшок, щоб врятувати планету

Дев’ятирічний Райан Хікман – успішний бізнесмен з Каліфорнії. Він займається сортуванням сміття. Цією справою він зацікавився ще в 3 роки.

Сьогодні у Райана є своя компанія з переробки відходів Ryan’s Recycling Company.

Ось як все почалося. Одного разу Райан разом з батьком вирушив у центр здати вторсировину, дитині припав до душі процес сортування. Він з цікавістю став сам відбирати пляшки, щоб завантажити їх в машину.

Знайомство з процесом сортування сміття виявилося настільки цікавим, що після повернення додому він рішуче оголосив батькові про намір почати збирати вторсировину своїх сусідів, сортувати і віддавати на переробку.

Щоб допомогти хлопчикові втілити задумане, мама особисто вирушила з ним у гості до сусідів. У кожен дім вони занесли сміттєві пакети.

Молодий підприємець дуже захоплений своїм проектом і проводить частину свого тижня, розбираючи пляшки і банки, які він отримує від своїх прихильників і відправляє сировину на переробку.

Коли його запитують про те, чому він робить це, хлопчик відповідає:

«Це тому, що пляшки потрапляють в океан, а потім тварини хворіють і вмирають».

Завдяки прихильникам, Райан на даний момент зібрав і переробив понад 500 000 пляшок і банок.

Батьки Райана підтримують ініціативу сина, а його тато допомагає сортувати сміття і доставляти мішки з пляшками в центр утилізації кожні 3 тижні.

«Ми з дружиною підтримуємо його в цьому, і ми сказали синові, що всякий раз, коли він хоче зупинитися, він може це зробити», – каже батько хлопчика.

Крім цього, юний трудяга вже став Амбассадором Тихоокеанського центру порятунку морських тварин.

Також він створив лінію футболок, прибуток з яких йде на благодійність. Крім заробітку і альтруїстичних нахилів хлопчик не забуває про головне захоплення – ресайклінг.

Коли історія Райана стала відомою, це надихнуло більше людей приєднатися до його ініціативи з порятунку світу.

За роки цієї кампанії люди з його району звикли відкладати банки і пляшки для хлопчика.

Все більше нових прихильників просять його забирати їх пакетами або навіть самі привозять їх до дому хлопчика. І Райан не планує зупинятися найближчим часом.

Він дає інтерв’ю і бере участь в теле- і радіопередачах, щоб підвищити обізнаність про порятунок Землі шляхом розумного поводження з відходами.

Своїми діями Райан доводить, що будь-хто може внести свій внесок у поліпшення екологічної ситуації на планеті.

Який відповідальний і працьовитий хлопець! Чи згодні?

Джерело: Неймовірно