Меню

Календар 2019

Login Form

Увійти

Лічильник

За підтримки

Реновабіс

Кліматичні зміни вбивають мільйони людей

ПеренселенняНещодавно на Землі з'явився семимільярдний мешканець, уже дев'ятимільярдного планета може не пережити. Критична межа для всієї планети наближається. Неконтрольоване переселення в міста, дефіцит енергоносіїв, їжі та води, а також поступове зникнення людей із білим кольором шкіри - ось далеко не всі небезпеки, які очікують нинішніх ново-народжених.

На планеті стає тісно. Запаси енергоносіїв скорочуються. Екологічне забруднення сягає критичної межі. Кліматичні зміни вбивають і позбавляють дому мільйони людей. Стара Європа швидко старішає і вимирає, а населення Африки і Азії зростає в геометричній прогресії. До 2025 року нас буде 8 мільярдів. До 2050 – 9. Більше на думку вчених Земля не витримає. Зростаюче населення зможе прожити без космічних подорожей, але споживатиме все більше їжі і питної води. Дві речі будуть найбільше впливати на людей в світі – відсутність води і їжі. З продуктами харчування в майбутньому відбудеться те саме, що з нафтою. Україна може серйозно піти вперед і підняти свій добробут. Все це – за умови, що Україна вже сьогодні визначиться із власним майбутнім. Що таке Україна в 2030-му? Сировинний придаток? Офшорна зона? Кузня кадрів? Якщо в України не буде власного плану – то плани складе хтось інший. І вони можуть бути невеселими.

Раніше кліматологи та історики під час спільного дослідження виявили незвичайну закономірність. Вони віднайшли, що клімат безпосередньо впливає на частоту людських конфліктів: періоди потепління провокують громадянські війни.

Джерело: ДЕА

Прокоментуйте: