Меню

Боже, бережи вітер

«Боже, бережи вітер», – цей вираз можна назвати новим кличем Великобританії. І це зовсім не дивно, адже саме ця країна на даний час, завдяки вітровим електростанціям може покрити енергетичні витрати, забезпечивши необхідною енергією більше ніж 3,3 мільйони будинків. Ця благословенна на вітер країна, через своє географічне розташування з однієї сторони і через політичну відкритість до розумного використання цього безкоштовного джерела енергії, дарованого самою природою, з іншої, зробила гігантські кроки в більш екологічне майбутнє. Завдяки інсталяціям вітрових електростанцій, підтриманих на державному рівні, країна перейшла поріг потужністю 6 GW, забезпечивши таким чином вищезгадане число будинків.

«Працюючи разом, можемо досягнути ще більших висот», – заявив перший секретар Денні Олександр (Danny Alexander).

«З нетерпінням чекаємо часу, коли Об’єднане Королівство перетвориться на батьківщину більш амбіційних і передових зелених технологій і коли розпочнемо в особливий спосіб працювати з виробництвами з метою зменшення витрат, роблячи все можливе для того, щоб це сталось чим швидше», – продовжив перший секретар.

Асоціація RenewableUK, яка займається відновлювальними джерелами енергії, ставить перед собою амбіційні плани, а саме: досягнути до 2020 року показника 31 GW, в надії, що ці ініціативи будуть підтримані на державному рівні не залежно від того, хто буде при владі.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології з посиланням на Rinnovabili.it