Меню

Безкоштовне екологічне таксі

«Pedicabs» – саме так називається таксі на педалях, призначене для перевезення людей. В міських районах цей екологічний засіб пересування повноцінно виконує функцію справжнього таксі, з однією суттєвою різницею – ці вело-таксі є дружніми до довкілля. Подібні екологічні таксі досить поширені в світі: в Сполучених Штатах Америки, Китаї, Австралії і т.д. Тепер прийшов час і для Парижу: до кінця лютого планується вивести на вулиці столиці Франції 24 одиниці дружелюбних до довкілля «таксівок».

Послуга буде безкоштовною завдяки рекламі та продажу закусок і напоїв на борту.«Ми не конкуруємо з традиційними послугами таксі», – запевняє Kheir Mazri, глава нової служби.

Педальне таксі обслуговуватиме 12 автобусних маршрутів. Послуга буде доступна 7 днів на тиждень, з 7 години ранку до 22 вечора, з 10-хвилинними інтервалами. Безкоштовне перевезення сподівається залучити людей, яким їхати всього лише декілька зупинок, але яким не хочеться чекати і тіснитись в публічному транспорті.

Екотаксі працює завдяки силі велосипедиста, а також має вмонтований електромотор. Насправді таксі-велосипеди «Pedicabs» – не новинка в Парижі, адже в цій галузі там вже працюють інші компанії: Cyclobulle, Cab Urban, Cyclopolitain.

Нижче подана карта руху екотаксі.

 

 

 

 

 

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології з посиланням на Gracq