Меню

Календар 2019

Login Form

Увійти

Лічильник

За підтримки

Реновабіс

Міськрада Хмельницького планує рекомендувати об'єктам торгівлі знайти заміну поліетиленовим пакетам

Виконком Хмельницької міськради планує рекомендувати магазинам, супермаркетам та торговим центрам пропонувати покупцям багаторазові торбини, біологічно-полімерні та паперові пакети замість поліетиленових. Відповідний проект рішення оприлюднений на офіційному сайті, передає Незалежний громадський портал. 
 
Міська влада пропонуватиме залучати до популяризації еко-пакетів місцеві засоби масової інформації, які мають розповідати про шкідливість для довкілля поліетиленових пакетів, пластикової тари та упаковки і доцільність обмеження її використання у побуті, методи вилучення із сміттєвої маси та утилізації, а також переваги використання безпечних для навколишнього середовища пакувальних матеріалів.
Згідно з даними, щорічно з’являється більше трильйона нових пластикових пакетів. За деякими оцінками, 80% сміття, яке продукує середня українська сім’я, складає пластик, у тому числі поліетиленові пакети, які стрімко забруднюють навколишнє середовище та шкодять нашому здоров’ю.
 
Поліетилен, який отримують із нафти – непоновлювального природного джерела, у ґрунті розкладається не менше 200 років. Через пластикове сміттям, яким покрита 1/4 частина водойм, гинуть мільйони морських птахів і ссавців. Пакети складно і не рентабельно утилізувати.
 
Джерело: Ecotown

Прокоментуйте: