Актуальна тема

Меню

Недільний день можна провести духовно та безпечно для довкілля

21 жовтня 2018 року у Київській архієпархії УГКЦ відбулися екологічні місії на парафії Покрови Пресвятої Богородиці, яка розташована на території Національного музею народної архітектури та побуту України.

На запрошення адміністратора парафії отця Романа Ільницького прибув референт Бюро УГКЦ з питань екології о. Роман Романович із гостями із міста Васильків, а саме із військовослужбовцями та їхніми сім'ями. У своїй науці під час Божественної Літургії священик розповів яким чином Церква вчить людей екологічної свідомості та яке значення це має для довкілля. Також священик розповів про поняття екологічного гріха та категорію його важкості.

Після молитви військовослужбовці разом із сім'ями під проводом референта з питань екології о. Романа мали чудову екскурсію по території Національного музею. Екореферент висловив подяку за надання велосипедів власнику фірми «Велократія» п. Вячеславу Васильєву. В такий спосіб було засвідчено як можна духовно та безпечно для довкілля провести святковий недільний день.

 Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології