Меню

Календар 2019

Login Form

Увійти

Лічильник

За підтримки

Реновабіс

Ще в двох деканатах Стрийської єпархії УГКЦ говорили про екологічне навернення

9 квітня 2019 року в дитячому садку смт. Журавно було представлено екоказку "Їжачок-рятівничок". Автор казки о. Олег Кобель, який є вихідцем з Журавна та несе служіння екореферента Стрийської єпархії, прочитав діткам рідного для себе дитсадка власну казку.

Окрім теми підпалів священик заторкнув з дітьми й інші теми, які мають відношення до дбайливого ставлення до створеного Богом світу. Дітям та вихователям казка припала до душі. А її герой, їжачок Гачок, буде добрим прикладом для наслідування.

Того ж дня в м. Жидачеві у ЗОШ 2 відбулася подібна зустріч із школярами молодших класів, але піднімалися набагато серйозніші теми. Зустріч відбувалася в рамках відзначення "Тижня екології" в цій школі. Разом із о. Романом Котівим, який опікується школою, та о. Ярославом Туриком після спільної молитви говорилося про Великопосну ініціативу Екобюро та заклик до екологічного навернення.

І знову ж, як ілюстрація для цього послужила казка про їжачка Гачка. Діти дуже весело реагували на прочитання казки, але не менш активно наприкінці взяли участь в її обговоренні. Директор школи п. Оксана Мальцева дуже гарно підвела підсумки зустрічі та пригадала їм про те, чого навчає казка. Кілька дітей придбали для себе та друзів казку, отримавши автограф автора. 

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

Прокоментуйте: