Меню

Календар 2019

Login Form

Увійти

Лічильник

За підтримки

Реновабіс

У НВК «Один, два, три», м. Львів, відбулася акція «Посади дереву миру»

11 квітня 2019 р. Б. в НВК «Один, два, три», м. Львів, за участю Голови комісії з питань екології Львівської архієпархії о. Миколи Пришляка та за підтримки Бюро УГКЦ з питань екології відбулася акція «Посади дереву миру». Долучилися до цього дійства педагогічний склад цього закладу на чолі з керівником п. Любов’ю Козак.

Було приємно спостерігати, як освітяни трепетно виконували цю працю, облагороджуючи дуже важливе місце цього навчального закладу. Ними було висаджено декілька кущів ялівцю біля фігури Матері Божої, повз котру щоденно проходять батьки, учні, дошкільнята та всі працівники НВК.

Кожному із них буде приємно бачити, що це місце є прикрашене рослинами, як нагадування про те, що в часі військових дій страждає не тільки людина, але й все природне довкілля.

Отець Микола у своєму слові до освітян наголосив: «Нехай це озеленення, висаджене нашими руками, нагадує про велику жертву, складену кожним воїном, котрий нас захищає та віддав своє життя. Кожного разу, проходячи повз фігуру нашої Небесної Матері, просімо в Пресвятої Богородиці її покрову над кожним із нас, а особливо над нашими воїнами, котрі піклуються про мир та спокій у нашій державі».

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

Прокоментуйте: