Меню

Календар 2019

Login Form

Увійти

Лічильник

За підтримки

Реновабіс

В с. Березина діти та вчителі роздумували про відповідальність за створений Богом світ

10 квітня 2019 року на запрошення о. Петра Курпіти на парафію с. Березина завітав о. Олег Кобель, референт Бюро УГКЦ з питань екології Стрийської єпархії. Він провів три зустрічі з дітьми різних вікових груп, а саме для дітей дитсадка, молодших і середніх класів Березинської ЗОШ.

Оскільки зустріч відбулася в рамках Великопосної ініціативи Екобюро і Тижня екології в школі, екореферент представив науку Церкви про християнську відповідальність за збереження довкілля, як Боже слово до сучасної людини. Також о. Олег розповів про різноманітні інструменти, які служать для поширення цієї науки.

Серед таких інструментів, якими екологічна церковна інституція намагається донести свою діяльність до людей, священик виділив табори, проповіді, конкурси, ініціативи, а також видавництво різноманітної літератури. Як доказ цього він представив дві екоказки "Їжачок-рятівничок" та "Арчі". Діти, як в дитсадку, так і в школі, жваво обговорювали проблеми сміття та підпалів сухотрав'я. Наприкінці всі бажаючі отримали казки з автографом від автора.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

Прокоментуйте: