Меню

Пасха – Празник всього створіння

У своєму зверненні з нагоди Світлого Празника Воскресіння Господа і Спаса Нашого Ісуса Христа, блаженніший Святослав (Шевчук), пояснюючи суть цієї надзвичайної події для всього Богом створеного, наголошує, що: «У своєму воскресінні Спаситель, який перемагає смерть, повертає єдність душі й тіла людській істоті, а разом із цим збирає воєдино все видиме і невидиме створіння, що було відчужене між собою через гріх людини».

Глава і батько УГКЦ застановився на причині дисгармонії та всіх страждань, які існують у світі, вказавши, що саме: «Гріх є найбільшим нещастям людини, бо позбавляє її приязні з Богом, вносить поділ і розбрат у суспільство, завдає страждань всьому створеному».

Хоч, за словами апостола народів, «.. усе створіння понині стогне і разом страждає у тяжких муках» (Рим 8, 21-22), воно все ж таки у Воскресінні дочекалось полегшення своїх страждань та свого повного визволення, адже «Воскреслий Христос сьогодні приносить дітям Божим довгоочікувану свободу, а разом з ними єднає в одне ціле весь Усесвіт», – поділився цією радісною звісткою блаженніший Святослав.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології