Меню

Календар 2019

Login Form

Увійти

Лічильник

За підтримки

Реновабіс

Пластик вбиває до мільйона людей на рік – вчені

Жертвами забруднення є жителі країн, що розвиваються. Це встановили вчені декількох організацій.

Відомий ведучий і натураліст Девід Аттенборо заявив, що зростаюча хвиля забруднення пластиком щороку вбиває до мільйона осіб, а також має руйнівні наслідки для навколишнього середовища.

Доповідь про вплив забруднення пластиком, одна з перших, де задокументовано вплив викинутого пластику на здоров'я найбідніших людей у світі, свідчить, що від 400 000 до мільйона людей щороку вмирають від хвороб і нещасних випадків, пов'язаних з погано керованими відходами в країнах, що розвиваються.

За словами Аттенборо, пластик завдає шкоди океанам, а ефект від забруднення ним – це «розбурхувана катастрофа, яку занадто довго не брали до уваги».

Згідно з даними, кожні 30 секунд у країнах, що розвиваються, гине одна людина через забруднення навколишнього середовища пластиком. Перш за все страждають від шкідливого впливу пластику ті, хто живуть поблизу звалищ відходів. Наслідками такого сусідства є рак, діарея, малярія.

За словами Аттенборо, на цей час світ потребує скеровування з боку тих, хто відповідальний за поставку пластику в країни, де з ним не вміють адекватно обходитися.

Окрім того, автори дослідження закликають провідні компанії, серед яких Coca-Cola, Nestlé, PepsiCо, у два рази скоротити кількість пластику, який поширюється в країнах, що розвиваються.

Джерело: .korrespondent.net

 

Прокоментуйте: