Меню

Календар 2020

Login Form

Увійти

Лічильник

За підтримки

Реновабіс

Торкнутися природи серцем

«Допомогти торкнутися природи серцем, щоб побачити в ній Творця і почати по Божому ставитись до оточуючого світу», – таке амбітне завдання визначили для свого служіння єпархіальні та екзархальні референти Бюро УГКЦ з питань екології на 2 квартальній зустрічі, головною темою якої була підготовка до проведення літніх духовно-екологічних таборів.

Зустріч розпочалась з духовних еко-імпульсів о. Тараса Дзьоби, референта Екобюро УГКЦ в Сокальсько-Жовквівській єпархії, який застановився над проблематикою сіяння Божого Слова про відповідальність за створіння через служіння Міжєпархіальної екомережі.

Проф. Володимир Шеремета підсумував результати командної праці на екологічній ниві під час Великопосної ініціативи «Екологічне навернення для порятунку створіння», серед яких 204 освітньо-виховних, духовних та практичних заходів екологічного спрямування, а також низка Всеукраїнських екологічних акцій та конкурсів, якими було охоплено десятки тисяч активних вірян, школярів та студентської молоді.

Особливістю цієї зустрічі було те, що церковні екологи ділилися взаємним досвідом проведення екологічного таборування на міжєпархіальному, єпархіальному, деканальному та парафіяльному рівнях для того, щоб віднайти і взяти на озброєння найбільш ефективні практики та інструменти голошення Божої Правди про екологічне покликання християн та його здійснення у повсякденному житті кожної людини.

З-поміж іншого, на порядку денному також стояло питання відповідального ставлення до Божого дару води, яке представив, з погляду необхідності захисту Богом дарованої нам іхтіофауни, п. Любомир Стрембіцький, представник громадської організації «Скеля».

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

 

Прокоментуйте: