Меню

Велопробігом і подячним молебнем завершився навчальний рік спільноти св. Йосафата, м. Броди

9 червня у Бродах відбувся подячний велопробіг з нагоди завершення навчального катехитичного року при спільноті св. Йосафата.

Учасниками були учні школи та їхні батьки, які є парафіянами храму Воздвиження Чесного Животворящого Хреста, загальною кількістю понад 50 учасників. Очолили велопробіг катехити парафії та голова комісії з питань екології і духівник спільноти о. Тарас Дзьоба.

Головною метою велопробігу є єднання з Богом, природою, спілкування на духовні теми з друзями та близькими.

При приїзді у с. Голосковичі відбувся молебень у капличці. Отець привітав усіх учасників з нагоди закінчення навчального року, подякував Богові, батькам і організаторам цього дійства. Біля каплички є криниця з цілющою водою, де могли набрати води і почастувати нею.

Після молебню дітей поділили на 2 команди і провели опитування у формі вікторини, за що їх було нагороджено.

Після цікавих ігор батьки з дітьми смакували свіжоспеченою картоплею і шашликами.

Щасливі, але втомлені всі повернулися до храму Воздвиження Чесного Животворящого Хреста де подякували Богові за все, організаторам і всім, хто брав участь у цьому дійстві.

Велопробіг – це чудова ідея проводити час на природі, на лоні мальовничих пейзажів в приємній компанії родини, друзів. Ідеальний варіант проведення вихідних, особливо влітку. Природа – це здоров’я, а також корисно. Саме влітку виникає постійне прагнення і бажання кудись поїхати, побачити щось нове.

Це прекрасна подія, адже мета заходу – привернути увагу людей до проблем екології, здорового способу життя, а головне – популяризації екологічного чистого виду транспорту – велосипеду. Велолюбителі своїм прикладом показують як із користю для здоров’я і без шкоди для планети долати актуальну транспортну проблему.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології