Меню

Київська архієпархія УГКЦ планує дитячо-юнацькі екотабори на березі Дніпра

Літній час відкриває нові горизонти для організації юнацьких таборів та духовно-патріотичного виховання молоді. Співпрацюючи із департаментом військового капеланства патріаршої Курії УГКЦ, отець Роман Романович, референт з питань екології Київської архієпархії, разом із отцем Ростиславом Височаном, військовим капеланом, 10 червня 2019 року відвідали можливе місце для проведення літніх таборів на березі притоки Дніпра річки Десенки.

Отримавши запрошення від громадського активіста та винахідника Олега Арсеєнка оглянути місце для можливих таборів, священики радо відгукнулись і, приїхавши до місця огляду, почали розмову із п. Олегом, яка згодом перетворилось у серію чудових пропозицій, яким чином наповнювати ці табори згідно з даним запрошенням. В свою чергу о. Ростислав має величезний досвіт таких таборів, які він проводить для дітей воїнів АТО у Карпатах. Проте на березі річки у м. Києві можливість проведення цих заходів для дітей та юнаків має свою специфіку та можливості.

Референт з питань екології запропонував свої бачення цих таборів, які можна також доповнити екологічною наукою Церкви, іграми та різними конкурсами, які зможуть засвідчити та промовити до всіх учасників про те, яким чином кожний із нас береже та відновлює Богом сотворений світ. На завершення п. Олег запросив учасників зустрічі до свого екобудиночку на березі ставка та розповів про свої екологічні ініціативи. Він запропонував також спробувати зробити роздільне сортування сміття біля собору Воскресіння, яке можна збирати у баки, що знаходитимуться під землею, а звичайний сміттєвоз зможе їх обслуговувати.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології