Конкурс до дня Творця

День Творця

 

Меню

Екологічне літо на теренах Бучацької єпархії

Літо - це пора, коли всі прагнуть відпочити та провести дозвілля на лоні природи. У Бучацькій єпархії для цього було докладено максимум зусиль. Разом з тим, на території єпархії було проведено цілу низку екологічних заходів, щоб дітки не тільки відпочили, але й долучились до порятунку Богом створеного світу.

З перших днів літа, з 4 по 24 червня, тривав перший заїзд у дитячому таборі «Ромашка», який вже традиційно мав екологічне спрямування завдяки плідній співпраці директора цього закладу пані Люби Петрівни Олюхно та референта з питань екології Бучацької єпархії отця Михайла Деревенчука.

Паралельно з першим заїздом з 17 по 22 червня 2019 року проведено також парафіяльний табір «Християнська сім’я»,  який був організований при церкві Успення Пресвятої Богородиці, що у селі Яблунів Копичинецького деканату.

Це дійство отець Михайло проводив спільно з сестрами Августиною та Вінкентією зі Згромадження Сестер Пресвятої Родини. Місцеві хлопчики й дівчатка протягом п’яти днів мали можливість сприймати різного роду науки, зокрема про цінність сім’ї та важливість відповідального ставлення до природи. Адже, незалежно від віку чи професії, кожен з нас покликаний Отцем Небесним до важливої місії - «порати та доглядати» сотворений Ним світ.

Радимо почитати: Екологічний табір у Тернопільсько-Зборівській Архиєпархії

Саме тому так важливо сьогодні прислухатися до голосу Господнього, який лине до нас не тільки зі сторінок Святого Письма, а й звучить у повчаннях наших рідних, які з малих літ вчать у шелесті дерев та співі пташок бачити й відчувати присутність Отця Небесного у Його творінні.

Окрім наук, дітки весело проводили час, беручи активну участь в іграх, танцюючи банси. Коли стомлювалися, то відновлювали власні сили обідом на свіжому повітрі, що допомагало всім стати ближчими до природи.

На цьому праця з молоддю у Бучацькій єпархії не закінчилася, адже було проведено ще два заїзди в таборі «Ромашка», де діти згідно з програмою мали змогу брати участь у різних розвивальних іграх, спортивних заходах, цікавих екскурсіях, пісенних конкурсах, конференціях, переглядах відеоматеріалів тощо. Назагал, усі учасники цього табору змогли почерпнули для себе чимало нового та цікавого.

Тож сподіваємося, що після повернення додому здобуті знання та навики діти застосовуватимуть на практиці і тим самим продемонструють живу любов до Бога та створеного Ним світу.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології