Меню

Календар 2020

Login Form

Увійти

Лічильник

За підтримки

Реновабіс

Віденська доброчинна кава для підтримки екологічного служіння Церкви

В неділю, 6 жовтня, на парафії української церкви святої Варвари, у Відні, відбулась доброчинна кава на підтримку служіння для збереження створеного Богом світу, а зокрема екологічної освіти дітей в Україні.

Під час богослужінь екологічні проповіді на тему християнської відповідальності за створений Богом світ виголосив о. Михайло Дзуль, референт Бюро з питань екології Івано-Франківської архієпархії УГКЦ. В контексті недільної Євангелії, церковний еколог пригадав, що люди отримали від Господа як дар планету Земля, і як один з талантів. Дуже важливо розвинути і примножити цей талант, а не закопати чи зруйнувати. Важливу роль в цьому процесі відіграє християнське виховання та комплексне формування відповідальності за навколишнє середовище і все створіння Боже.

Важливість праці Української Греко-Католицької Церкви для збереження природної спадщини Творця підкреслив о. Тарас Шагала, парох церкви святої Варвари, наголосивши на тому, що це зразкове служіння Екологічного бюро УГКЦ поєднує в собі піклування про людину та весь Божий світ і є надзвичайно актуальним та важливим в контексті екологічних викликів сучасності.

Парафіяни церкви святої Варвари, а також численні інтернаціональні гості мали чудову нагоду познайомитись із різноманітними виданнями Бюро УГКЦ з питань екології для екологічної освіти та виховання дітей, серед яких казки, розмальовки, підручники тощо. Увазі присутніх було також презентовано український переклад першої в історії екологічної енцикліки Папи Франциска Laudato Si.

Бюро УГКЦ з питань екології висловлює вдячність за організацію заходу парафії української церкви святої Варвари у Відні і, зокрема, пароху о. Тарасу Шагалі. Дякуємо всім за спілкування та допомогу, в тому числі у формі випічки, біокави та її приготування. Особлива вдячність належить п. Ростиславу Кукурудзі, голові Гільдії приватних пекарів та кондитерів м. Івано-Франківська, за смачну випічку, а також п. Ізольді Шьонстайн, президенту Міжнародного екологічного об’єднання «Відповідальність за створіння», за сертифіковану органічну каву.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

 

 

Прокоментуйте: