Меню

Календар 2020

Login Form

Увійти

Лічильник

За підтримки

Реновабіс

Презентація енцикліки в колегіумі м. Бучач

3 жовтня, в рамках Екологічних місій, в м. Бучач, у монастирі отців Василіян, на запрошення Директора колегіуму, який діє при монастирі, о. Іринея Гумена, ЧСВВ, який радо прийняв екореферента Бучацької єпархії о. Михайла Деревенчука у своєму навчальному закладі, була проведена презинтація енцикліки Папи Франциска «Laudato Sі».

Під час свого виступу о. Михайло коротко розкрив зміст цього документу і той факт, що, навчаючи про важливість екологічного виховання, Папа підкреслює особливу відповідальність у цьому процесі школи, сім’ї, засобів масової комунікації, а також Церкви. Церква має здійснювати екологічне виховання передусім у процесі катехизації.

При цьому, Святіший Отець наголошує на важливості у цьому процесі семінарій та освітніх закладів монаших згромаджень.

Важливим аспектом церковного екологічного виховання є плекання свідомості сакраментального виміру створіння і саме сакраментальне життя людини, а також плекання глобальної солідарності, яка постає з таємниці Пресвятої Трійці.

Тож надіємося, що ця зустріч і презентація не пройде безслідно для вихованців колегіуму, а вони з радістю користатимуть і ділитимуться порадами, які дає Папа Франциск. 

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

Прокоментуйте: