Меню

Конкурс до дня Творця

День Творця

 

Календар 2019

Login Form

Увійти

Лічильник

За підтримки

Реновабіс

Не руйнуйте дитячі мрії пасивністю та байдужістю!!! Підтримайте своїм голосом найкращі конкурсні роботи!

До 20 грудня 2019 р. в межах соціального проєкту «Екологія свідомості: протидій байдужості, яка руйнує світ!» на сайті ГО «Світ важливих ініціатив» відбувається інтернет-голосування за творчі роботи школярів м. Львова в наступних конкурсних категоріях:

І. «Саморобні вітальні листівки з Різдвом для воїнів на фронті»:

1-4 клас https://www.inem.lviv.ua/01-1-4-klas/

5-9 клас https://www.inem.lviv.ua/01-8-11-klas/

ІІ. «Авторські фотографії, які викривають пасивність та байдужість, їхні наслідки або відображають протидію цим явищам»: https://www.inem.lviv.ua/02-fotografiya/.

ІІІ. «Вірші або інші поетичні твори на тему загрози від байдужості, пасивності, брехні (зокрема популізму)»: https://www.inem.lviv.ua/03-virshi/ .

ІV. «Есе на тему: «Чим страшна байдужість (пасивність, брехня)?»

4-7 клас https://www.inem.lviv.ua/04-4-7-klas/

8-11 клас https://www.inem.lviv.ua/04-8-11-klas/

За підсумками результатів інтернет-голосування визначатиметься один призер («Відзнака глядацьких симпатій») в кожній віковій групі кожної конкурсної категорії.

Докладнішу інформацію про соціальний проєкт для школярів Львова читайте за покликом https://startera.org.ua/project/ekologiya-svidomosti-protydij-bajduzhosti-yaka-rujnuye-svit/. На цій краудфандинговій платформі Tech StartUp School Ви можете також фінансово підтримати цей суспільно важливий проєкт як меценат чи в інший спосіб.

Не будьте пасивними та байдужими!!!

Джерело: inem

 

 

Прокоментуйте: