Меню

Календар 2020

Login Form

Увійти

Лічильник

За підтримки

Реновабіс

Пластуни Мельбурна посадили дерево миру

Понад триста учасників зібрав цьогорічний пластовий табір Сокіл, на якому було урочисто посаджене Дерево миру, як нагадування про молитву за мир в Україні та в цілому світі.

Молодіжна організація Пласт Вікторія мала дуже успішний рік. Число учасників табору збільшилося у рази. Варто віддати належне організаторам заходу.

212 пластунів зареєструвалося для участі у таборі, де для них була підготована дуже цікава програма. У перший день прибуло ще сімдесят гостей. Усі разом вони просили Божого благословення на наступний рік та молилися за тих, хто постраждав від лісових пожеж, які вирують у Австралії.

Капеланом цьогорічного табору став о. Андрій Микитюк. Він також був активно задіяний у житті табору. Зокрема очолював багато співочих заходів та провадив релігійні обговорення з різними віковими групами.

У перший день нового року Владика Петро представив о. Юрія Тиченка, який разом з родиною нещодавно прибув у Австралію. Духовенство відслужило молебень. Того ж дня була організована Ялинка.

Біля входу у табір, поруч з пам’ятником Тарасу Шевченку, Владика Петро та о. Андрій Микитюк посадили Дерево миру. Це ініціатива Патріарха Святослава. Він закликав усіх українців посадити Дерево миру, як нагадування молитися за мир в Україні та в цілому світі. На дереві закріплено табличку з написом «Ця табличка встановлена у 2019 році з нагоди відзначення 70 річчя Пласту в Австралії, в рамках акції УГКЦ Посади дерево миру. Вручена преосв. Владикою Петром Стасюком та о. Андрієм Микитюком 1 січня 2020 року».

Екологічна акція Посади дерево миру стартувала в Україні за ініціативи Бюро з питань екології Української Греко-Католицької Церкви 2016 року. Метою акції є привернути увагу до катастрофічних соціально-екологічних наслідків війни на Сході країни, об’єднати людей у їх стремлінні та молитві за мир.

Джерело: Ukrainian Catholic Eparchy Australia

Прокоментуйте: